Hattınızı Özel Ücretli Servislere Kapatın ( Süper Servis )

Sponsorlu Bağlantılar

Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
Hattınızı Özel Ücretli Servislere Kapatın ( Süper Servis )
2 Gün Önce Avea'lıydım Ve Nokia C1 01 Java Telefonuma Oyun İndirdim Daha Doğrusu Satın Aldım 1-2-3-4-6TL Arası Fiyatlardan. Neyse Toplam 15TL'lik Oyun Satın Aldım Ama Hattımda TL Yoktu Ücretlerini Ödemedim :) Ardından
TURKCELL'e Geçme Talebi Verdim Ve Geçişim Tamamlandı Bu Servisi Daha Önce Bildiğim İçin Hattımı Takar Takmaz Yararlanma Talebi Verdim Ardından 20TL Yükleme Yaptım 9,90TL'lik Paket Aldım Hattımda Şu An 10.10TL Var Ama Oyunlar İçin 1TL Bile Ödemedim :) Sadece Oyunlarda İşe Yaramıyor Google Play'den Vault Adlı Bir Uygulamayı İndirdim , Şu An Vault'u 10-15TL Değerinde platinum'lu Olarak Kullanıyorum Ama Hala 1TL Bile Ödemedim!

Yani Bu Servis Sizi Turkcell Dışı Servislerden Koruyor Ve Ücret Ödetmiyor :)

Sizde KAPA Yazıp 7777'ye Gönderin Servisten Hemen Yararlanmaya Başlayın :D

NOT : Her Hangi Bir Ücretlendirmede Kendimi Sorumlu Tutmam!!!!

Son düzenleme:

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
oyun satın alsam ve kapa yazıp 7777 göndersem ücret ödemez miyim?

• Beğen
Tepkiler: alp047
Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
oyun satın alsam ve kapa yazıp 7777 göndersem ücret ödemez miyim?
Eğer T-Market Gibi Turkcell Servislerinden Satın Alırsan Ödemek Zorunda Kalırsın Ama Pixofun Gibi Turkcell ile Alakasız Servislerden Satın alırsan İşe Yarar Satın Almadan Önce KAPA Yaz 7777'ye Gönder

çaminci

çaminci

Üye
İyimiş sağol :D aynısı vodafonede oldu bana sıkıntıdan saçma sapan oyunlaar indirdim 20 tl ye sonra turkcelle geçtim bir kuruş kesmedi :D

by_aLi_1907

by_aLi_1907

Üye
Eğer T-Market Gibi Turkcell Servislerinden Satın Alırsan Ödemek Zorunda Kalırsın Ama Pixofun Gibi Turkcell ile Alakasız Servislerden Satın alırsan İşe Yarar Satın Almadan Önce KAPA Yaz 7777'ye Gönder
gamelofttan indirsem olur mu?

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
kapa yazıp 2222 ye gönderdim sonra gamelofttan blr oyun indirmek istedim onay kodu gönderdi girsem tl gider mi ?
Onay Kodu Geldiyse Zaten Satın Almış Olursun Gir Gitsin Ama Biyerde Hata Yapmışsın Kapa Yazıp 2222 Yerine Kapa Yazıp 7777'ye Göndermen Lazım.

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
Gitmez.

killlerman

Üye
Mobiloyuncu.com turkcell in mi acaba?

hsno7

hsno7

Üye
yıl olmuş 2014 hala pixofun dan oyun indirenler var :)

killlerman

Üye
Güzel mobiloyuncudan intikam zamanı

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
ya benden kesti para 4 tl 3 tane.kapalı benim bu servis ne yapmalıyım

___kaptan___

___kaptan___

Üye
532yi arayıp durumu izah ediniz madur olduğunuzu söyleyiniz hattınıza tanımlı tüm servislerin Iptal edilmesini isteyiniz belki sorun halledilir :bilmm

NOT: Genç turkcell'lilerin gencaver servisi mevcut eğer genç turkcell'li iseniz gencaver 'e mesaj atarak hattınıza tanımlı bütün servislerin iptal edilmesini isteyebilirsiniz :) gencaver'in numarası :4362 :tebessüm:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Davut420042 ve asigsasi
Davut420042

Davut420042

Üye
    Konu Sahibi
Hangi Site Ücretlendirme Yaptı Bana Belirtirsen Sana Yardımcı Olabilirim. :)

Servisin Kapalı Olduğunu Konrol Etmek İçin KAPA Yazıp 7777'ye Göndermenizi Öneririm.

Üst Alt