Uygulama Hatırlatıcı, Organizer vs tavsiyesi..acil lütfen


gogomac

gogomac

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba,
Benim yapılacak işlerimi günlük ve yıllık olarak listeleyebileceğim,doğumgünü ve özel günleri bana hatırlatacak,gmail ve facebook gibi sosyal platformlardaki eş dost vs nin doğumgünü, evlilik yıldönümü vs de hatırlatacak,günlük küçük notlar alabileceğim bir uygulamaya ihtiyacım var...
aranızda bu tarz program kullananlar varsa sizlerden ricam bana bu tarz bir program tavsiye etmeniz..
Çok yoğun bir iş tempom var ve bazı şeyleri küçük kağıtlara not alıp tutmaktan bıktım..bazen bu notları kaybediyorum sorunlar yaşıyorum...
Bir nevi ajanda gibi birşey...internette araştırdım çok fazla bu tarz program var,hepsini tek tek denemek çok büyük vakit kaybı benim için..
Bildiğiniz kullanımı kolay , detaylı ve sorunsuz çalışan program isimlerini (yada elinizde varsa programı...) paylaşırsanız sevinirim.
İlginiz için şimdiden çok teşekkürler, hepinize iyi hafta sonları diliyorum.
***Bu arada bu uygulamayı çalıstırmak istedigim cihaz bilgileri; Samsung Galaxy Tab 4, Android 4.4.2
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt