Faturasız Hat Deştirme

Jokerci019

Jokerci019

Üye
    Konu Sahibi
Beyler merhaba öncelikle ilk hattım avea(eskiden almıştım) 1.5 ay önce vodofone geçtim geri Türk Telekoma Geçiş yapabilmek için kaç ay beklemem lazım ?
 
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sözleşme detaylarını bilmemiz gerek, taahhüt verdin mi acaba? İstersen bir müşteri hizmetlerini ara öğren.
 
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
İmza Varsa Sıkıntı Olur Aynen Bir M.H. Ara
 

The Despotic

Üye
Vodafone'a geçtikten 3 ay (90 gün) sonra geçebilirsin.(Taahhütün yoksa Vodafone'da.)
 
trsword52

trsword52

Üye
Taahhüt yoksa geçiş işlemini hemen başlatılır. Çünkü benim Pttcell hattından TT'ye geçiş yapmak istedim. Aynı şebeke olduğu için 20TL cezası olduğunu söylediler. Ben kabul etmeyince o zaman Vodafone geçiş yapın ve hattınız açıldığında gelin geçiş işleminizi yapalım dediler.
 
cihanata_1

cihanata_1

Üye
Geçmenize süre haricinde bir engel(taahut vb.) yoksa hemen geçebilirsiniz:)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt