hat aktifleşmesiyle ilgili bir soru

Sponsorlu Bağlantılar

murat_83

murat_83

Üye
ya pardon. ben turkcell açık hat arıyorum heryerde ama bulamadım. nerden aldın yardımcı olabilirmisin?

--------------- Ekleme ---------------

yardımcı olurmusun?
açık hat da neticede birisinin üzerine açıldığı için satmazlar bu işi yapan yetkili bayiler ama diğer bayi olmayan yerlerden alırsanız açarlar diye düşünüyorum

shawarz

Üye
Ben çarşamba günü hat aldım turkcell 'den cuma açılır dediler salı oldu daha ses soluk yok

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
yha ben çarşamba günü hat aldım türkcell den adam cuma açılır dedi salı oldu daha ses soluk yoq biri ilgilensin nosuda =531 963 96 85 acil pls

Aldığın bayiye durumu bildir. En kısa sürede tekrar evrakları yollarlar ve açılır, yada açılmama sebebini söylerler.

Godfather

Godfather

Üye
yha ben çarşamba günü hat aldım türkcell den adam cuma açılır dedi salı oldu daha ses soluk yoq biri ilgilensin nosuda =531 963 96 85 acil pls

Çok uzun sürmüş normalde hiç bu kadar sürmemesi gerekiyor :) Şu an kullandıgım hat 1 saat içinde açıldı bundan önce aldıgım 12 de açıldı :)

zanceza

Üye
Teşekkür ederim kardeş verdiğin bilgiler için

focus33

Üye
Bende bugün hat aldım gündüz 15.00 civarında ama saat 21.22 oldu hala açılmadı napıcam sizce yardımcı oln lütfen..

iness117

iness117

Üye
yaa bide arkadaşlar sık sık telefonu acıp kapatın eğer sureklı acık duruyorsa anlasılmıyo aktifleştği yanı aldıktan sonra acıp kapatın telefonu ;)

:evet: teşekkürler

hilaynur gürdil

hilaynur gürdil

Üye
ya bn hatı cuma günü aldım 5 te ama telefona takıp açtım ama açılmadı hat tlfncya sordm cmrtes pazar açlmz pzartesi açlr dedi pazar günü gece 12 ye kdr bkldm olmadı hatı açtıgm içnmyd ltfn yrdm edn açıp kapatm yne olmadı 1 saat bekledm yine olmad

ltfen yrdm edin

ya msn em de bu ekleyn cvp atn [email protected] böle direk böle ekleyin

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
ya bn hatı cuma günü aldım 5 te ama telefona takıp açtım ama açılmadı hat tlfncya sordm cmrtes pazar açlmz pzartesi açlr dedi pazar günü gece 12 ye kdr bkldm olmadı hatı açtıgm içnmyd ltfn yrdm edn açıp kapatm yne olmadı 1 saat bekledm yine olmad

ltfen yrdm edin

ya msn em de bu ekleyn cvp atn [email protected] böle direk böle ekleyin
Alınan hatların açılması aldığın yere göre değişir. Bazı yerler 5dakikada açdığı gibi bazı yerlerde böyle uzatır. En yetkili yerden alın ki sorun yaşamayın. Aldığınız yere bildirin.

hilaynur gürdil

hilaynur gürdil

Üye
bşey olurmu bn hatı açmştım ya

he bide çok saol

ltfn cwp

aldğm yere bldrdm hala açmıolar

verdğn blğiler içn çok tşekkürler

|| ~Ratibe~ ||

Üye
ya pazartesi gününden beri almışım hattı mı ama açılmadı daha..3gün oluyor alalı

bende direk açmıştım hattı kapatıp açıyorum sürekli pazartesi günü saat 18.30civarında almıştım şimdiye kadar açılmadı daha:(

erhanibar

Üye
puk lasıl alırım

gözdenurx

Üye
arkadaslar yha lütfen bana yardimci olun hattımı aldım ana bayiden bana yarimsaat sonra takın 8090 arayip 1 tusuna basin dediler benim isim vardi 2 saat sonra açtim
ama kayıtsız sim dediği için 8090 arayamadim neden kaynaklanıyor bir yardimci olun litfen:angry:

gözdenurx

Üye
arkadaslar yha lütfen bana yardimci olun hattımı aldım ana bayiden bana yarimsaat sonra takın 8090 arayip 1 tusuna basin dediler benim isim vardi 2 saat sonra açtim
ama kayıtsız sim dediği için 8090 arayamadim neden kaynaklanıyor bir yardimci olun litfen:angry:

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
ben muhabbet hat almıştım , bi dükkandan , fakslamışlar ismi ve numarayı turkcell'e 3 günde açıldı , seninkisi 24 saat içinde açılır bence

ozi3528

Üye
Meraba arkadaşlar ben saudi arabistanda çalışmaktayım bana türkiyeden türkcell hat geldi ama türkiyede 8090 ı aramamız gerekiyodu fakat zamanımız olmadı neyse burda hattımı taktım ama şebeke olmadığından dolayı burdan 8090 ı arıyamıyorum peki hattımı nasıl açtırabilirim unutmayın ki şebeke yok

Farmy2

Üye
Beyler ben hattım türk telekomdum Turkcell e taşıdım yetkililer 3-4 içerisinde açılır dediler aynen öyle oldu ve cumartesi taşıdım bugün öğle saatlerinde mesaj geldi Turkcell den hattiniz 2.01.2018 gece 2.39 da açılacaktır gün saat geldimi hattı takiniz dedi