Harry poter fan club

Sponsorlu Bağlantılar

HARRY POTTER KİTAPLARININ EN İYİSİ HANGİSİ

• Harry Potter ve Felsefe Taşı

Kullanılan: 15 12.5%
  • Harry Potter ve Sırlar Odası

Kullanılan: 14 11.7%
  • Harry Potter ve Azkaban Tutsağı

Kullanılan: 6 5.0%
  • Harry Potter ve Ateş Kadehi

Kullanılan: 13 10.8%
  • Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı

Kullanılan: 12 10.0%
  • Harry Potter ve Melez prens

Kullanılan: 8 6.7%
  • Harry Potter ve Ölüm Yadigarları

Kullanılan: 52 43.3%

• Kullanılan toplam oy
    120
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kemal21

kemal21

Üye
    Konu Sahibi
ben tüm seriyi 7 kere bitirdim:ehe sence 1 kere bitirmek çok mu uzun sürer

kemal21

kemal21

Üye
    Konu Sahibi
benim gibi okursan iki hafta:ehe

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Nedenki :) Yatmadın uyumadın su içmedin tuwalete gitmedin de sadece o kitaplarımı okudun ? benimdemi öyle yapmam gerek ? :D :kop: :ehe :d:

efe-

efe-

Üye
filmler içinde ise en çok beni meraklandıran ve eğlendiren Azkapan Tutsağı idi..

cℓαηяσу

cℓαηяσу

Üye
Beni en çok etkileyen film melez prens oldu dumbledore'un ölümü sahnesi müthişti:)

Rich4arD

Rich4arD

Üye
cℓαηяσу;2357591' Alıntı:
Beni en çok etkileyen film melez prens oldu dumbledore'un ölümü sahnesi müthişti:)

O sahnede neredeyse ağlicaktım yaaa :D

kemal21

kemal21

Üye
    Konu Sahibi
Nedenki :) Yatmadın uyumadın su içmedin tuwalete gitmedin de sadece o kitaplarımı okudun ? benimdemi öyle yapmam gerek ? :D :kop: :ehe :d:
günde on saat kitap okursam 5 saat uyursam fazlasıyla yemek yersem yine de zaman kalır

Rich4arD

Rich4arD

Üye
günde on saat kitap okursam 5 saat uyursam fazlasıyla yemek yersem yine de zaman kalır

Walla bunun gibi kitapları bende okurum .. Yoksa normalde okumak hiç huyum değildir ( kitap ) :oke:

efe-

efe-

Üye
Her halde Azkaban Tutsağı ' na tek oy verende sensin o halde ? :hmmm
evet benim ,diğerlerine göre neden bu kadar az sevildi anlamadım.zaman yolculuğu,şaşırtıcı senaryosu karmaşık ama derli toplu yapısı çok hoşuma gitmişti.ben herhalde sinema tv öğrencisi olarak filmlere daha farklı bir bakış açısından bakıyorum.

kemal21

kemal21

Üye
    Konu Sahibi
herhalde öyledir ama belkide sadece zevk meselesi bu arada biz filmleri değil kitapları kıyaslıyorduk

kemal21

kemal21

Üye
    Konu Sahibi
haberi okudum
garip:ehe

hrn_07

hrn_07

Üye
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları süper bugün bitirdim kitabı :ehe aralıkta ölüm yadigarları 1.film sonra da 2.film çıkcakmış son kitabı 2 ye bölüyolarmış hakkaten de çok olay var bu kitap bence en güzeli :oke:

hrn_07

hrn_07

Üye
konunun ismi yanlış bi t si eksik potter ın :ehe

ahmeht2

ahmeht2

Üye
ben harry potter kitaplarını filmlerini turkiyede olan galalarına hepsine gittim kısacası harry potter ın bağımlısıyım butun kitaplarını ezbere anlatabilirim aralık ayını iple cekiyorum olum yadigarları filminin 1.partı tr de vizyona giriyo cok mutluyum...xD:D

ungood20

ungood20

Üye
yeni film ne zaman ki?

orhansu.1991

orhansu.1991

Üye
maxicep içinde haryy potter grubu varmı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt