Harlem shake yaparken hoca yakaladı :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
oguzzz52

oguzzz52

Üye
Biz yurtta oda da yaptık ama size gösteremiyorum malesef bi arkadaş biraz kötü çıkmış istemiyo paylaşmamızı :)

ka_za

ka_za

Üye
Biz de yaparken yakalandık disiplin için ismimizi aldılar sonra hiç birşey olmadı zaten bir suç yok ki ortalıkta eşyalara zarar vermezsen

Nasıl bir bahane üretiliyorki bunu derken?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Okadar kolay degil öğrenci atmak. Kınama bile vermezler bence

kafamdan uydurmuyorum disiplin yönetmeliğini aç oku merak ediyorsan tabi doğru düzgün verilmiyor disiplin cezaları mesela bir öğrenci sınavda telefonla yakalanıyor normalde atılması lazım ama birkaç uyarıyla geçiştiriyorlar... sigarayla yakalanıyor hoca sigarasını alıp içme okulda diyor... fakat bu sefer hocalar çok sinirlendi bilmiyorsun müdür yardımcısının tepkisini

MrTech

MrTech

Üye

kafamdan uydurmuyorum disiplin yönetmeliğini aç oku merak ediyorsan tabi doğru düzgün verilmiyor disiplin cezaları mesela bir öğrenci sınavda telefonla yakalanıyor normalde atılması lazım ama birkaç uyarıyla geçiştiriyorlar... sigarayla yakalanıyor hoca sigarasını alıp içme okulda diyor... fakat bu sefer hocalar çok sinirlendi bilmiyorsun müdür yardımcısının tepkisini

CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
    Konu Sahibi
tırstım bi an ama nerdeyse her okulda yapılan bi şey oldu :) bence hocalar görmedikçe bişey olmaz ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt