Yardım Hard reset sonrasi gmail şifresi unutma

Sponsorlu Bağlantılar

ahmet600

Üye
    Konu Sahibi
Hard reset sonrasi gmail şifresi unutma
merhaba arkadaşlar elimde bulunan j5 fabrika ayarlarina döndükten sonra önceden telefona girmiş oldugum mail adresini istedi benimde kullanici adi ve sifresi aklimda degil bunu çözümü varmidir 2 gündür nette arastiriyorum bazi aşamaları varmış hangisini denediysem simdi olmuyor güncel olarak bu sorunu çözen varmi

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
merhaba arkadaşlar elimde bulunan j5 fabrika ayarlarina döndükten sonra önceden telefona girmiş oldugum mail adresini istedi benimde kullanici adi ve sifresi aklimda degil bunu çözümü varmidir 2 gündür nette arastiriyorum bazi aşamaları varmış hangisini denediysem simdi olmuyor güncel olarak bu sorunu çözen varmi
Gerek bilgisayarda ve gerekse telefonda ve gerekse modemlerde FABRIKA AYARLARINA GERİ DÖNDÜRME sonrasında ilgili cihaz hiç bir şeyi hatırlamaz ya da bir yerde saklamaz diye biliyorum.
Eğer, sıfırlamadan önceki mail adresini istemiş ve bunu şart koşmuş olsa idi, ikinci el alınan hiç bir telefona yeni kullanıcı mail adresi giremez ve tabi ki kullanamazdı.
Şayet hiç bir şekilde ileride ki günlerde de bu mail adı ve şifreyi hatırlamayacak iseniz en doğrusu yeni bir mail tanıtımı yaparak kullanmanızdır.
Bu tür karşılaştığımız zorluklar üreticilerin kullanıcılara sağladıkları güvenlik ayarları nedeniyle ortaya çıkmaktadır. Ne yazık ki bu güvenlik ayarlarına da ihtiyacımız bulunmaktadır.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
rainman3545

rainman3545

Üye
Fabrika ayarlarına dönmeden önce cihazdaki google hesabını kaldırmazsanız android cihazlarda bu sorun ortaya çıkıyor maalesef. Garantisi devam ediyorsa servise gönderin.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
@bozkirdangelen Arkadaşımız, gereken her şeyi anlatmis. Fabrika ayarlarına geri dönünce Cihazdaki tüm veriler Sıfırlanır...

ahmet600

Üye
    Konu Sahibi
rom atilsa yine duzelmiyormu

Üst Alt