Harcamaları hesaplamak istiyorum ama...

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Harcamaları hesaplamak istiyorum ama...
Arkadaşlar sabah yemek için aldığım poğaçadan küçük yapraklara aldığım cipse kadar 1 ay boyunca neye ne kadar para harcadığımı kayıt altına alabileceğim bir uygulama var mı?

Ace de ilk zamanlarda kullanmıştım Türkçe idi. Markette bulamıyorum şimdi doğru dürüst bir uygulama.

Tavsiye edebileceğiniz bir uygulama var mı?

@Bahadir_fb @ANIL

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
@mürteza16

Luck Star

Luck Star

Üye

Olabilir mi ?

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Deneyelim bakalım

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Harcamalarım uygulaması güzel ama prosu lazım :ehe

Luck Star

Luck Star

Üye
Arıyım biraz..

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Freedom çalışmıyor yahu marketi engellemiyor bile

Luck Star

Luck Star

Üye
Bugün birşey olmuş gerçekten blackmarken aranıyor başka bir program hata veriyor :(

• Beğen
SHS

SHS

Üye
bulamadım Dede hep çalışmadığım yerden soruyon :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
free store ile marketten çeksene abi paylaş diyerek download et apksını indirsin

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Free store ne loo :)
forumda var ücretli uygulamaları indiriyorsun işte. Atıyorum harcamalarım pro indirecen google playde gidiyosun harcalarım pro'ya sonra paylaş diyorsun free store seçiyorsun sana apk'sını indiriyor bu kadar basit :)

SHS

SHS

Üye
denemedim ama muhtemelen çalışmaz :D

Luck Star

Luck Star

Üye
forumda var ücretli uygulamaları indiriyorsun işte. Atıyorum harcamalarım pro indirecen google playde gidiyosun harcalarım pro'ya sonra paylaş diyorsun free store seçiyorsun sana apk'sını indiriyor bu kadar basit :)

Deneseydin keşke :) Free Store , BlackMart gibi arşivi olan bir program aslında kendi sitesinde varsa indiriyor birçok uygulama yok onda hatta Türklerin yaptıkları hiç yok..

SHS

SHS

Üye
Harcamalarım uygulamasının içinde satın alma bölümü varsa Freedomla satın alabilirsiniz

ubeyaz

ubeyaz

Üye

hesap kitap kullanıyorum birtek data excel html gibi liste alamıyorum onundışında güzel bir uygulama...

Üst Alt