Haraketli Tema Olayı Çözülmüştür...

Sponsorlu Bağlantılar

hannibal_king

Üye
kardeş bu linklerin hiçbiri çalısmıyo????????

xxx-xxx

Üye
Ya arkadaslar birinizde hayrına nasıl indirildiğini söylerse sevinirim..Garip garip yerler cıkıyor...

mustafam

mustafam

Üye
ben kontrol ettim bu temaları kurunca phonethemes dosyası oluşuyor. bende sildim hiçbirşey olmadı

dark_akhyls

Üye
saolasın kartedeş ellerine sağlık.......

madhead

madhead

Üye
<div class='quotetop'>(eon &#064; Dec 23 2005, 01&#58;48 PM) [post=234691]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bu temalari yukledikten sonra background&#39;da pt player diye bir application calisiyor. bu hareketli temayi saglayan phonethemes programinin .app&#39;si . fakat temayi kaldirsanis bile o arka planda calisiyor. (bunu taskspy programi ile gordum, ya da benzeri bir memory program ile gorebilirsiniz). phonethemes&#39;i application manager (yoneticiden) silseniz bile yine telefon o dosyayi her acildiginda calistiriyor. soyleyin bakalim nasil kurtulacagiz bundan... e:/system/apps/phonethemes &#39;i oldugu gibi silmeyi dusunuyorum.... sizce sisteme zarar verir mi ?
[/b][/quote]
sil...
ben sildim..bişi olmadı..

badman_crazyman

Üye
emeğine sağlık baba peki 7710 dada çalışır mı bunlar?????

katibim

katibim

Üye
ben n70&#39;e butterfly temasını yükledim ama hareket eden ne kelebek ne böcek var,sadece kış manzarası öylece duruyor ekranda

POWER

POWER

Üye
girdim abisi nerde bu hareketli temalar ?????????????????????

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
paylaşım için saol kardeş. ancak 1. temanın linki galiba silinmiş. diğer temalar için saolasın başka animasyonlu temalar bulabileceğimiz bir site yok mu?

eon

Üye
<div class='quotetop'>(hyz53 &#064; Jan 4 2006, 08&#58;07 PM) [post=244916]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(eon &#064; Dec 23 2005, 01&#58;48 PM) [post=234691]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bu temalari yukledikten sonra background&#39;da pt player diye bir application calisiyor. bu hareketli temayi saglayan phonethemes programinin .app&#39;si . fakat temayi kaldirsanis bile o arka planda calisiyor. (bunu taskspy programi ile gordum, ya da benzeri bir memory program ile gorebilirsiniz). phonethemes&#39;i application manager (yoneticiden) silseniz bile yine telefon o dosyayi her acildiginda calistiriyor. soyleyin bakalim nasil kurtulacagiz bundan... e:/system/apps/phonethemes &#39;i oldugu gibi silmeyi dusunuyorum.... sizce sisteme zarar verir mi ?
[/b][/quote]
sil...
[/b][/quote]

system&#39;in icinden mi oldugu gibi dizini sildin ?? cunku kaldirmaya kaldiriyorsun appl. manager&#39;den de yine arka planda calisiyor o .app... sistemden de gidip manuel olarak silersem birsey olmaz diyorsun oyle mi ???

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
bu temaların birinde galiba virüs var

barineo

Üye
ya virüsü tarattırırız, o sorun değil. ki şarj konusunda fark olacağını sanmıyorum. ayrıca sitesinde 58 tane hareketli tema var. ama parayla tabi ki. bu 3 tane&#39;yi galiba birisi alıp yaymış. inşallah diğerleri de elimize geçer:)

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
hangi sitede 58 tane animasyonlu temalar var?

hayalet gemi

Üye
yaaaa abi inanılmaz bu tyemalar yaaa ellerine sağlık

herkese öneriyorum

barabelli

barabelli

Üye
baska yokmu beyler bayanlar

yalcin_28

Üye
megaupload ı downlod edemessin tabi etmen için önce üye ol sonra sayfa acılınca yukardan aşşağı doğru bir link iniyor sayfada onu kkapat ondan sonra yüklemeye başlarsın zaten

madhead

madhead

Üye
<div class='quotetop'>(eon &#064; Jan 18 2006, 01&#58;24 PM) [post=255348]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(hyz53 &#064; Jan 4 2006, 08&#58;07 PM) [post=244916]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
sil...
[/b][/quote]

system&#39;in icinden mi oldugu gibi dizini sildin ?? cunku kaldirmaya kaldiriyorsun appl. manager&#39;den de yine arka planda calisiyor o .app... sistemden de gidip manuel olarak silersem birsey olmaz diyorsun oyle mi ???
[/b][/quote]
dediğin gibi temaları kaldırsanda o pro telefonun her açıklışında çalışıyor..Fexplorer tarzı bi proyla girip kurulu olduğu yerdeki klasörü komple silince tel eski haline geri dönüyor..ben su anda hareketli thema kullanmıyorum zaten..

yalcin_28

Üye
arkadaşım sağol güzel olmuş bu temaları daha da geliştirmek lazım görüntü olarak daha güzel temalar mevcut onları yapabilirsen güzel oluçak tşkler

melankolik23

Üye
Kardeş verdiğin link ölmüş varsa yenileyebilirmisin*

kikaksk

kikaksk

Üye
su anda başka sitelerde başka temalr dolasıyo ama telefona yüklediğimizde hareketli olması için waoa bağlanıp sitesine girnek lazım yani temalar pro diil .....sakın indirmeyin işinize yaramaz...

Üst Alt