Haraketli Tema Olayı Çözülmüştür...

Sponsorlu Bağlantılar

a21a

a21a

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(DeRMaNTeS &#064; Dec 1 2005, 10&#58;20 PM) [post=219231]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
burda nerde?
[/b][/quote]

evet bu güzel bir soru.. o siteye üyeyim.. 3 temam sitede kayıtlı.. varsa da ben görmedim demekki...

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
Hareketli tema üreticisinin sitesi:

Ben temalara ulaşamadım, üye olmadım daha doğrusu.Üye olursanız bedava birkaç tema veriliyormuş en geç 24 saat içinde(genelde daha çabuk oluyormuş".
Temalarıda kredi kartı aracılığıyla satıyorlarmış.Bedava verdikleri temalar bunlardır muhtemelen...

Bir de vu başlıkta verilen denizfeneri temasına ulaşamıyorum.İndirebilen olduysa başka bir yere upload edebilir misiniz?

a21a

a21a

Emekli Yönetici
<div class='quotetop'>(DeRMaNTeS &#064; Dec 1 2005, 11&#58;52 PM) [post=219343]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Hareketli tema üreticisinin sitesi:

Ben temalara ulaşamadım, üye olmadım daha doğrusu.Üye olursanız bedava birkaç tema veriliyormuş en geç 24 saat içinde(genelde daha çabuk oluyormuş".
Temalarıda kredi kartı aracılığıyla satıyorlarmış.Bedava verdikleri temalar bunlardır muhtemelen...

Bir de bu başlıkta verilen denizfeneri temasına ulaşamıyorum.İndirebilen olduysa başka bir yere upload edebilir misiniz?
[/b][/quote]

ulaşan olmaz sanırım.. &#39;tıkladığınız bağlantı kullanılmıyor&#39; yazıyor.. temalar telefona yükledim.. şarzı yediği söylenmez sadece ana ekranda iken aktif oluyor.. sis dosyasını inceledim.. içerisinde klasik tema uzantılarından farklı dosyalar var. ana ekranda gif gibi hareketli resmin oynamasını sağlıyor...

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
ewet sadece ana ekran aktifken çalışıyor.
ben entegre ettim kelebekli olanı başka bir temaya, ama temanın ortası kelebekler+kelebeklerin ekranı oldu...

ibonline

ibonline

Üye
ya arkadaşlar bu temalar pil düşmanın bugün sarjı aksam yapamadım

karloss

Üye
ellerine saglık tesekkurler

n6680

Üye
serefsizim biliyordum bunu yapacaklarini bekliyordum sonunda yaptilar arkadaslar bu isten anlyan arkadaslra sesleniyorum daha guzel olanlari bulabilsek cok hos olurdu wallaha emegine saglik arkadasim

undead1

Üye
bende üye oldum ve bedava olan 3 temay&#305; da göremedim ve anlad&#305;g&#305;m kadar&#305; ile de henüz nokia temalar&#305; beta ym&#305;&#351; ve yay&#305;mlanm&#305;yoo ben öle anlad&#305;m arkada&#351; nerden bulmu&#351; bunlar&#305; acaba veya nas&#305;l bir yol izlemeli bu temalar&#305; ve varsa digerlerini bulmak için neler yap&#305;lmal&#305; .....

buyuleyici_kiz

Üye
hadi canım atıyonuz okuduklarıma inanayım mı?

POWER

POWER

Üye
walla rkadaşlar yakında bollaşır bu temalar eksekmi acaba

S_L_A_Y_E_R

Üye
bazı arkadaşlar indirememiş 3 temayıda tek linke koydum..kolay gelsin

ebolaa

Üye
arkadaş bir program ya da temayı verirken ilk önce virüs var mı diye bak yoksa bunu bilerek mi yapıyosun bilmiyorsan söyle

POWER

POWER

Üye
sıkıcı temaların sonu geldi yenilerini bekleriz artık

mursel_61

Üye
temalar için saol da çok sarj harcıyomu bunlar

cemux

Üye
arkadaşlar temalar için saolun&#33;&#33;&#33;

ders

Üye
bu temalar çok hoş ekleyenlerin ellerine sağlık

sebofb090

sebofb090

Üye
çooook şarj yer be bunlar

hidayet

hidayet

Üye
yok hayır çok şarj yemiyor bu temalar tuş kilidindeyken,ekran koruyucudayken,menüdeyken vs hareket etmediği için çok şarj yemiyor sadece ana ekranda hareket ediyor

undead1

Üye
ya bu hareketli temalardan sadece 3 tane bulduk dimi başka hiç bi çeşit yok hala bekliyoruz biz yapamıyoruz dimi bunları hala yada kendi sitesinde ücretsiz yok sadece 3 tane var anladıgım kadarıyla digerleri beta anlaşılan ????

eon

Üye
bu temalari yukledikten sonra background&#39;da pt player diye bir application calisiyor. bu hareketli temayi saglayan phonethemes programinin .app&#39;si . fakat temayi kaldirsanis bile o arka planda calisiyor. (bunu taskspy programi ile gordum, ya da benzeri bir memory program ile gorebilirsiniz). phonethemes&#39;i application manager (yoneticiden) silseniz bile yine telefon o dosyayi her acildiginda calistiriyor. soyleyin bakalim nasil kurtulacagiz bundan... e:/system/apps/phonethemes &#39;i oldugu gibi silmeyi dusunuyorum.... sizce sisteme zarar verir mi ?

Üst Alt