Karşılaştırma Hangisi ve Neden?

Sponsorlu Bağlantılar

hangisi ve neden?

• Apple İphone 6 Plus

Kullanılan: 9 32.1%
  • Lg G4

Kullanılan: 5 17.9%
  • Samsung Galaxy Note Edge

Kullanılan: 1 3.6%
  • Samsung Galaxy Note 4

Kullanılan: 3 10.7%
  • Sony Xperia Z3

Kullanılan: 7 25.0%
  • Samsung Galaxy S6

Kullanılan: 3 10.7%

• Kullanılan toplam oy
    28
Luck Star

Luck Star

Üye
Durup dururken ısınmıyor yani. Diğer telefonlarla aynı ısınması.

Aynen , her cihaz ısınıyor ama metal cihazlarda çok hissediliyor sanki daha fazla ısınmış gibi. Sony'ler metal olmasa da aynı ısıda iken elime aldığımda daha sıcak geliyor.

0MG90

0MG90

Üye
Herhalde malzemeye göre değişir. Plastikte hissettiriyor ama. Desire C kullanırken yaşadım hep.

Luck Star

Luck Star

Üye
Hepsi hissettiriyor. Isınmayan cihaz varsa söyleyin alalım hemen.

byAndroid

byAndroid

Üye
Düşük donanımlı cihazlar ısınmıyor mesela s3 mini

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
0MG90

0MG90

Üye
Aynen , her cihaz ısınıyor ama metal cihazlarda çok hissediliyor sanki daha fazla ısınmış gibi. Sony'ler metal olmasa da aynı ısıda iken elime aldığımda daha sıcak geliyor.
Metal kasanın artısı da hemen soğuğa biliyor.

Bu arada konuyu açan kişinin 100. telefon önerisi konusu sanırım.

• Beğen
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Isınan cihaz istemeyen zaten amiral gemisi modellerinden uzak durmalı ki hiç de sıkıntı değil bana göre, zaten yukarıda dendiği gibi daha çok ısındığından değil daha iletken malzeme olduğundan durum böyle.

Luck Star

Luck Star

Üye
Metal kasanın artısı da hemen soğuğa biliyor.

Bu arada konuyu açan kişinin 100. telefon önerisi konusu sanırım.

Metal kasa 60 dereceyi gördüğünde elinden fırlatırsın, arkadaşımda HTC One M7 var çekilecek dert değil kılıf falan taktık yine aynı :D

Bende biliyorum zaten her yer telefon önerisi konuları ile kaynıyor. Alacaklarından değil iş olsun diye. Ben de iş olsun diye yorum yapıyorum boş ver :bira:
Oyun falan oynamıyorum mesela oyun hariç her şeyi yaparken amirallerden farkı olmayıp ısınmayacak cihaz var mı ? Yine belli bir donanım gerekmez mi ?

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
G4 2.200 liradan giris yapmis yeni telefon ihtiyaci olan birisi G4 ü almazsa bana bunu hicbir sekilde aciklayamaz üstelik listesine de eklemisken.

byAndroid

byAndroid

Üye
S3 miniyle her işimi görüyorum valla :D ön kamera yetmiyor sadece. Isınmada yok

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
Office belgesi açarken donan cihazlar var. yüzlerce sayfalık excel belgesi açtığımda kasmaması için yine belli bir seviyede donanım lazım.
Galiba sorun Quallcomm'da çünkü hangi cihazı kullandıysam aşırı performanslı ancak hepsi ısınıyor.

byAndroid

byAndroid

Üye
Valla office le pek işim olmaz ama eski galaxy s imde pdf formatında çok ödev açmıştım o bile sıkıntı çıkarmadı.

Luck Star

Luck Star

Üye
Ben telefonu okul için kullandığım için basit şeyler açmıyorum :D Web sitesindeyken veya indirme açma işlemlerinde çok hızlı olması lazım. Neyse konuyu dağıtmayalım.

@vavavom kararını verebildin mi ?

Luck Star

Luck Star

Üye
Yazin z1 compact dusunuyorum ne dersin?

Ben de daha önce aynı soruyu sormuştum kendisine bana z1 compactta sorun olduğunu söylemişti. Zaten arada fazla fiyat farkı yok Z3 compact tavsiye ederim. Ben de hafta sonu abime aldım siyah renk daha kutuyu açamadım askerden gelmesini bekliyorum :D

• Beğen
vavavom

vavavom

Üye
    Konu Sahibi
Ben telefonu okul için kullandığım için basit şeyler açmıyorum :D Web sitesindeyken veya indirme açma işlemlerinde çok hızlı olması lazım. Neyse konuyu dağıtmayalım.

@vavavom kararını verebildin mi ?

Aslında verdim gibi Z3 e daha sıcak bakıyorum. Apple ın o zammından sonra İphone 6 Plus ı eledim gibi S6 nın sorunları vardı biraz yani Z3 gibi geliyo

Luck Star

Luck Star

Üye
Senin yerinde olsam g4 ya da z3 alırdım. Samsung hep aynı istediği kadar yapsınlar 2 ay sonra kasmaya başlar. Teknik serviste staj yapıyorum Apple lg ve Samsung yetkili servis. İsmi bilindik ama söylemek istemiyorum. Her gün samsung cihaz geliyor bozuk olduğundan değil kasıyor donuyor diyorlar. Note3 s4 s5. Yeni çıkan da aynı duruma düşmesi pek uzun sürmez. Yazılım yükleyip yolluyorlar garanti varsa ücretsiz yoksa 50 lira.

vavavom

vavavom

Üye
    Konu Sahibi
İphone güzel gibi ama sistem bana zor gelir yani şuan z3 ve g4 e sıcak bakıyorum gibi

sLeepLe

sLeepLe

Üye
sistem zor gelmez basit bir sistemi var

Luck Star

Luck Star

Üye
sistem zor gelmez basit bir sistemi var
Tabiki en basit sistem hatta ama kullanıcıyı maksimum düzeyde zorlayan yanları var. Müzik atmak, resim atmak bir de o resmi silmek :D google'dan resimi indirememek gibi :).