Hangi takımlısınız???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilker

Üye
ben galatasaraylıyım bukadar 5-1

nuisance

Üye
çabuk unutmayalım pls

mucab77

mucab77

Üye
Originally posted by nuisance@May 11 2005, 11:46 PM
çabuk unutmayalım pls
[post=52793]Quoted post[/post]​

ya yapma kardes yenı unutuyorlar desmıyelim yaralarını ama canları cok yanmıs herhalde her topicde bir laf atmıslar bize

Rich_Toff

Üye
FENERBAHCE SPOR KÜLÜBÜ FBSK

FENERBAHÇE Cumhuriyeti - Republic of FENERBAHÇE

yuubi

Üye
Originally posted by mucab77+May 11 2005, 11:22 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(mucab77 &#064; May 11 2005, 11:22 AM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by yuubi@May 10 2005, 09:32 PM
<!--QuoteBegin-mucab77
@May 10 2005, 08:37 PM
hangi takımı tutabilirizki alternatifmi var sanki    :kirbac:
[post=51824]Quoted post[/post]​

tabiki alternatifi yok aslında bu konuda konuşmaya bile gerek yok çünkü en büyük GALATASARAY bu arada 3 büyükler diye bir tabir varya o 3 takım beşiktaş fenerbahçe ve trabzonspor. GALATASARAY bu kavramın dışında kalıyor çünkü GALATASARAY en büyük :artı:
[post=51870]Quoted post[/post]​

bak bir konuda sana katiliyorum artik gs 3 buyukler sinifina degilde buyukler sinifina giremiyo ama sizinde sucunuz yokki hata bizde bir takimada 6 tane atilmazki yaaaaaaa ayip walla :oke:
[post=52116]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
geçmiş olsun diyerek başlıyorum biz o 6 olayını taksite bağladık 2 taksit ödemeyi düşünüyoruz dün 5 tane attık 2 hafta sonra bir 5 tane daha atıp yolcu edecegiz sizi şunuda unutmayın Alex diyordunuz artık öyle denilmiyor denilen tek isim F. RİBERY. F. RİBERY=10 tane Alex (tabi arada bir 11-12 olduğuda görülüyor) :haha: RE RE RE RA RA RA GALATASARAY GALATASARAY CİM BOM BOM :artı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt