Hangi Renk Lumia 920'yi Tercih Edersiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi Renk Lumia 920'yi Tercih Edersiniz?

• Sarı

Kullanılan: 22 32.8%
  • Kırmızı

Kullanılan: 14 20.9%
  • Beyaz

Kullanılan: 19 28.4%
  • Gri

Kullanılan: 6 9.0%
  • Siyah

Kullanılan: 10 14.9%

• Kullanılan toplam oy
    67

mesut1979

Üye
siyah renk güzel,hayirlisi ile bir ciksaydi piyasaya su lumia 920 cok merak ediyorum özellikle kamerasini.

gdervisoglu

gdervisoglu

Üye
Siyah ve beyaz dışında renk tercih edenleri hep takdir etmişimdir. Ben cesaret edemem :ehe

Nokia yüzünden siyah manyağı olup çıkmıştım. N8'im de siyah. Ama bu sefer beyaz alacağım. Bence telefonun hakkını beyaz veriyor :naughty:

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
beyaz çok kir tutar ben deli olurum ben beyaz telefon hayatta kullanamam.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Kırmızı dehşet duruyor

haltie

haltie

Üye
Turuncu :ehe

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
mobilden anket görünmüyor :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
evet arkadaşlar cyan ve grey lumia920 bekleyenler icin bu iyi bir haber olabilir. İsvicrenin en buyuk operatoru swisscom kasim ayi başlarinda lumia920'yi siyah,beyaz,sari ve kirmizi renklerde satişa cikaracagini duyurmultu. Bugun aldigimiz haberde ise cyan ve grey lumia920 kasim ayinin ilerleyen gunlerinde veya kasim ayindan sonra muhtemelen aralik ayinda satişa cikmiş olucak. Bu da demek oluyor ki ulkemizde cyan lumia920 bekleyenler aralik ayinda bu cihaza sahip olabilirler.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Siyah :) ama mavi olmalıydı bence kesin onu alırdım :D

otostopçu

otostopçu

Üye
beyaz olsun 500 fazla olsun :naughty:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
benim olsun da ne renk olursa olsun sonucta sanayideyiz istegim renge boyarim:D veya kilif alirim nasilsa rengi belli etmiyor:kop:

Placebo-

Placebo-

Üye
Kılıfıda değişik birşey renkli kısmı tamamen kaplayıp başka bir renge bürüne biliyor sanırsam.

m542tf

m542tf

Üye
siyah vazgeçilmezim.

nofear3458

nofear3458

Üye
İlk tercihim sarı,ikincisi ise beyaz

beyazın ayrı bir duruşu var bu bütün tellerde geçerli.sarı ise renkli,eğlenceli ve farklı bir hava katmış tele.sarı farklı olmak için ideal.bende sarı ile beyaz arasında kalmış durumdayım geldiğinde inşallah mağazada karşılaştırıp alacağım.