Hangi Öğrenci Banka Kartını Seçmeliyim?

• 6 Ağustos 2014
  • 1322 Okunma
  • 28 Cevap

1. Selamın aleyküm maxicep ailesi sizlere sorum başlıktaki gibi hangi banka kartını almalıyım yurtta kaldığım için lazım oluyor yaşım daha 16,aylık kesmeyen sadece para çekmek için kullanabileceğim biR öğrenci banka kartı önerirmisiniz?

Ziraat ve ptt öğrenci kartı hariç.

Yazan: YENİÇeri1362
  2. Sanırım veli izni ile garanti bankasında banka hesabı açılabiliyor tabi banka kartıda alırsın garantiyi tavsiye ederim

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. evet sanırım garantide ücret yoktu

4. yapı kredi seceblirsin zira bir çok banka öğrenci de olsa 6 ayda bir kart aydatı kesiyor ama yapı kredi aydat almıyor

5. Garanti bankamatiği ilçede yok sanırsam Ankaraya 90 km uzaklıta en yakın ilçe Ayaşada 30 km uzaklıkta.(Güdül okuduğum ilçe)

-Börteçine- bunu beğendi.
  6. ben çankayada olduğumdan bolca var :D olan bankmatikleri söyler misin?

7. Deniz var Ziraat var Ptt var Yapı Kredi varmı katırlamıyorum diğerleride mechul saten bende Mamaktayım burdada çok ama önemli olan orası :D

8. o zaman onlara bakican yoksa garanti sağlamı gibi. bide kartı alırken dikkat et bazıları kredi kartıda veriyo yanında çaktırmadan

9. Tamam onu babama tembihlerim bakayım bi garanti varmı yokmu benim bildiğim yok ama bakmakta fayda var. :D

-Börteçine- bunu beğendi.
  10. Halkbankı öneririm. Kendim kullanıyorum.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. İs bankasindan uzak durun. Bugun hesap actirmak icin gittim oraya. Her ay para kesiyorlar ve iade icin ogrenci belgesi istiyorlar. Ustelik ogrenci belgesini de 6 ayda bir goturmek zorundasin.

iPhone ile gönderdi
    OttomaN TigeR bunu beğendi.
  12. Oooo kim uğraşacak uğraşmaya değmez gene ya ptt'ye yada ziraat'e kaldım desenize.

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Valla bir yılım dolacak. İş bankası ne para kesti ne öğrenci belgesi istedi. Çok mutluyum. Her metroda vs atm de var. 10 numara 5 yıldız. Üniversiteliysen tabi bu dediklerim. Daha küçüksen bilmiyorum.

iPhone ile gönderdi
  14. Lise daha,yaşım 16.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Halkbank diyorum tekrar.

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. Oda yok ama diğer ziraat atm'sinden veya ppt ninkinden oluyorsa onada bakayım.

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. İs bankasindaki gorevli hanimefendi de benim soylediklerimi soyledi.
    ---
    Universiteye baslayacagim bu arada. Yani universite lise farketmiyor.

iPhone ile gönderdi
  18. Ban da dediği herhangi bir hesap ücreti almıyoruz. Sadece okul kimliğimi getirdim açtırırken. Sonra bir şey istemediler. Yalan söyleyecek halim yok böyle saçma bir şey için

iPhone ile gönderdi
  19. Bir iş yerin de çalışmaya basla banka kartı,kredi kartı gibi bir sorun olmaz,evde kolleksiyon yapiyorum artık,4 tane bankanın kartı oldu

Samsung ile gönderdi
  20. Çalışıyorum ama ne alakası var aldığım maaşı direk yatıracağım seten okul'da harcamaya.:oke:

Yüklüyor...
24/10/2018 - 02:17