Öğrenci için banka hesabları !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kartal835

kartal835

Üye
    Konu Sahibi
Öğrenci için banka hesabları !
evet arkadaşlar öğrenciler bu soruyu çok soruyor hangi bankadan uzak durulması gerekir burda anlatıyorum

1 Finanbank her 3 ay 22 tl hesap işletim ücreti aLıyor öğrenci farketmiyor normal hesap açıyor kartı kullanmasan bile 18 tl para alıyor uzak durun atmde ve eftde kaç para alıyor bilmiyor
2 Halkbankası her 3 ay 21 tl işletim ücreti alıyor normal hesap açıyor uzak durun
3 Ziraat bankası yıllık 60 tl alıyor 3 ayda bir 15 tl alıyor normal hesap açıyor isteyen açtırabilir
4 İŞ bankası öğrenci belgesi ve kimlik ile gidin vadesiz hesap açıyorlar işletim ücreti kart ücreti almıyor kartsız işlemden kendi hesabına para yatırırken para almıyor ve cep anahtar ile kartsız para çekebiliyorsun ve para almıyor tavsiye ederim
5 yapıkredi öğrenci belgesi ve kimliğiniz ile gidin onlarda vadesiz öğrenci hesabı açıyor işletim ücreti ve kart ücreti almıyor internet şubesinden havale ve eft ücreti almıyor tavsiye ediyorum
6 denizbank aynı işlemleri yapıyor ve aylık 6 tl işletim ücreti alıyor isteyen açtırabilir yıllık 72 tl işletim ücreti alıyor
7. türk ekonami bankası 3 ayda bir hesap işletim ücreti alıyor
8.vakıfbank ayda 4 tl hesap işletim ücreti alıyor

1 finansbank para yatırırken atmde havele ücreti ve eft ücreti kaç para alıyor bilmiyorum
2 halkbank para yatırırken atmden 5 internetten 1 tl havele ücreti alıyor eft ücretini bilmiyorum
3 ziraat bankası para yatırırken atmden kendi hesabına ve başkasının hesabına havele ücretsiz internet şubesinden havale ve eft ücretsiz
4 işbankası havale ücreti 3 tl internet şubesinden havale 1 TL ve eft 2.50 TL
5 yapı kredi havale ücreti 5 tl internet şubesinden havale ve eft ücretsiz
6 denizbank para yatırırken atmde atmden 5 internetten 1 tl havele ücreti ve eft ücretini bilmiyorum
7 garanti bankası atmden 5 internetten 1 tl havale 5 tl eft ücreti 2.75 tl
8 türk ekonomi bankası atmden 5 internetten 1 tl havaleücreti alıyor eft ücreti bilmiyorum
9. vakıfbank atmden 5 internetten 1 tl havale ücreti alıyor eft bilmiyorum

banka kartları ile internetten alışveriş yapabilirsiniz visa ve maestro logolu internet sitelerden 3d secure olarak ödeme yapmanızı tavsiye ederim telefonunuza tek kullanımlık şifre geliyor ödeme seçenğinde sanalposuna yönlendiriyor oraya tek kullanımlı şifrenizi yazarak ödemenizi yapabilirsiniz bilmeyenler için anlatmak istedim

banka kartı ile sadece alışveriş sitelerinden değil mağazalar dada kullanabilirsiniz banka kartı ile kredi kartının tek farkı kredi kartı taksit yapabilir banka kartı yapamaz gerisi kredi kartı ile aynıdır

Alıntıdır !

0MG90

0MG90

Üye
Onun yerine ön ödemeli kart almak daha mantıklı bence

kartal835

kartal835

Üye
    Konu Sahibi
İninal var bende Web sitem olduğu için Banka hesabı lazım

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Görüyorum ki konuyu sonuçlandırmışsınız. :locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...