hangi h.kartı markasını önerirsiniz

• 14 Mart 2013
  • 1099 Okunma
  • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. benim galaxy y hafıza kartı alcam da hangi marka almalıyım sizce hangi marka daha iyidir sorun cıkartmaz

Yazan: AHKE
  2. Sandisk

3. mikro

4. Bendede sandisk var ama sandisk çin malı ama fiyatı ucuz. En iyisi mikro bence

5. Made in china demek çin malı demek değil :)

6. ya ney.. çin halk cumhuriyet çin malı.

7. Toshiba dan şaşma

8. Sandisk,toshiba veya kingston alabilirsin

9. Furkey in cevabını merak ediyorum. China, çin mali değilmiş ala ala..

10. o zaman 3 markadan(sandisk,toshiba,kingşton) birini alayim.bu arada playstationlarin da ustunde de made china yazior;-)

11. benimde telde made in china yazıyor :D

12. Yazabilir arkadaşlar.. Her çin malı kötü değildir..

13. yanlış biliyorsun sadece orda iş gücü ucuz olduğu için çinde üretiliyor birçok ürün ve üzerinde made in china yazıyor aslında öyle değil buna iphone samsung sony birçok marka dahil...

14. bimeksten 8gb class10 sandisk aldım 2 ayda bozuldu şu anda gigastone kullanıyorum problem yok

15. toshiba olabilir belki :hmmm

16. 32 gb destekliyorsa olur bugün aldım bende galaxy ace 2 için gayet memnunum eskisi class 4 tü telefon açıldımı iki saat sd card hazırlanıyor yazıyordu şimdi 1snye gözüküp kayboluyor :D

- - - Eklendi - - -

ya Made in China yazar ya Made in P.R.C bunlar hep çin malı demek aslında Çorumda üretiliyor ama China :D

17. Galax y için class10 fazla değilmi :D

18. Cin mali 2 cesittir bi kendi malzemeleriyle yaptiklari dandik olan (hakiki cin mali bu ) , birde dis devletten saglam malzemeleri verip bunlara yaptiranlar var cunku iscilik ucuz sen adidas nike.avrupada.mı uretiliyor saniyosun yada sony vs.. :) bu kucuk ayrintiyi unutmayin

19. Arkadas cevabini vermis kardesim oyle eziyor gibi de yazmana gerek de yok hem yetersiz bilgiyle konusuyorsun hem de triplere giriyorsun...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 07:35