Hangi bankadan hangi kredi kartı alayım ?

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Hangi bankadan hangi kredi kartı alayım ?
S.aleyküm arkadaşlar. Aslında garanti bankasından bir kredi kartım var ama pek bir avantajı yok. çoğu site de 6 taksitten sonra peşin fiyatına satışlar sunulmuyor. neyse sadete gelelim;

sizce hangi bankanın kartı daha avantajlı ? ve de yıllık kart masrafı olmayan var mı ? ben bankasya diye duymuştum kart aidatı yok diye. internet sitelerine baktım da böyle bir yazı göremedim. Bonus vs veren firmaların çoğunlukla indirim yaptığı kartları söylerseniz sevinirim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Zaten taksit sinirlamasi var artik.
Bonus olayida düzgün bonus alabilmen icin o bankanin pos makinasi olmali alışveriş yaptigin yerde.
Kullandigin karta oto. odeme talimati verirsen kart ucretinden muaf olabilirsin yada kart ücretini geri istersen bonus olarak yatiriyorlar

The SLayeR

The SLayeR

Üye
eger öğrencysen card finans go olablir ben kulanıyorum memnunum

boran9999

boran9999

Üye
Tavsiyem kredi kartlarından uzak durmanızdır.

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Zaten taksit sinirlamasi var artik.
Bonus olayida düzgün bonus alabilmen icin o bankanin pos makinasi olmali alışveriş yaptigin yerde.
Kullandigin karta oto. odeme talimati verirsen kart ucretinden muaf olabilirsin yada kart ücretini geri istersen bonus olarak yatiriyorlar
Telekominikasyon da kalktı diye biliyorum ? Beyaz eşya da kalktı mı ?

Kalktıysa almak mantıklı gelmez...
eger öğrencysen card finans go olablir ben kulanıyorum memnunum
Avantajları nedir ?
Memurum. Ama açık öğretim okuyorum. yararlanabilirmiyim ki
Tavsiyem kredi kartlarından uzak durmanızdır.
Doğru diyorsunuz güzel hocam ama bazen nakit olmuyor üstünüzde, veya biraşyaya aynı anda 1000 lira vermek güç oluyor. Taksitlendirme yaparak rahatlıyorsunuz. Biletinizi falan net üzerinden alıyorsunuz.. bunlar güzel yanları..

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Telekominikasyon da kalktı diye biliyorum ? Beyaz eşya da kalktı mı ?

Kalktıysa almak mantıklı gelmez...
Avantajları nedir ?
Memurum. Ama açık öğretim okuyorum. yararlanabilirmiyim ki
Doğru diyorsunuz güzel hocam ama bazen nakit olmuyor üstünüzde, veya biraşyaya aynı anda 1000 lira vermek güç oluyor. Taksitlendirme yaparak rahatlıyorsunuz. Biletinizi falan net üzerinden alıyorsunuz.. bunlar güzel yanları..

Sinirlama=9 taksit

yaren_dede

yaren_dede

Üye
9 taksitte iyi iş görür

Zaten maasinin yarisi kadar taksitli alışveriş yapabiliyorsun bildigim kadarı ile yani yilda ortalama bir urun alabilirsin bu şartlarda fazlada araştırmaya gerek yok heralde o bir urunude 9 taksit ile her yerde bulabilirsin kart fark edecegini sanmam :)

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Zaten maasinin yarisi kadar taksitli alışveriş yapabiliyorsun bildigim kadarı ile yani yilda ortalama bir urun alabilirsin bu şartlarda fazlada araştırmaya gerek yok heralde o bir urunude 9 taksit ile her yerde bulabilirsin kart fark edecegini sanmam :)
Şu taksiti öyle bir allak bullak ettiler ki . iyi mi ettiler kötü mü bilemedim.. :)

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Vala hesp ucreti derdi yok ayrica belli bir nakit avans cektginde faizde koymuo cgu isyerindede +3 taksit oluyor en azindan bana yetio

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Vala hesp ucreti derdi yok ayrica belli bir nakit avans cektginde faizde koymuo cgu isyerindede +3 taksit oluyor en azindan bana yetio
Açık öğretim öğrencileri için ecerli mi acaba ?

The SLayeR

The SLayeR

Üye
işte onu blmıyorum kardeşim yane öğrenci kimlğini göster belki olur ben öle yapmıştım

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
Tmobile

Tmobile

Üye
Kredi Kartı Almamanızı Öneririm .:D.

53cc

53cc

Üye
Kredi kartından uzak durmanızı tavsiye ederim. Nasrettin huca ne güzel söylemiş ;-)