Hamster koşsun cepin şarj olsun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S1FR3K1R1C1

Üye
yaws harbiden o notu weren kişi telefon kullanmıyormuymuş :D 5 üzerinden 10 bence :D :haha: hoca bana o notu verse onu böyle yapardım :off: :box: :off:

ibrahimcay1

Üye
o cocuk aptalmıs yahu ustelik 5 uzerinden 3 almıs getirsin biz daha iisini yaparız agam....é!!!

mami_cavus

Üye
nelli ki ohoca gerizsekalı

CoYoTe®

CoYoTe®

Üye
Çok Süper Bi Buluş 5 Üzerinden 3 Verenede Helal Olsun...Kendisi Daha İyisini Yapabiliyosa Yapsın Bence:)

mservank

mservank

Üye
bence abartayın o kadar da şaşalı bi buluş değil aldığı not ise çok normal yani ama iğrenç yaratıklar ben de eve almazdım herhalde o hayvanı

Leo_Labrador

Leo_Labrador

Üye
fıkır gusel :)

delrico

delrico

Emekli Yönetici
cok güzel bi bulus bence........:kop:hamster kossun sen para kazan gibi bisi.......

Usta_AsH

Üye
Peter Ash o yöntemi düşünmüş

Usta_AsH ise güneş enerji panelini daha sağlıklı ve hayvana zarar vermeden ve daha fiziksel ayrıca daha ucuz olduğundan kendi düşüncesini yani güneş enerji panelini savunmakta.

Ayrıca Peter Ash gibi hamster alsak onun yemek parası elektrik parasını kaça katlıyor bunu da düşünmek lazım ama bana göre yani Usta_AsH e göre paneli bir kere alıyorsunuz onun regulatör gibi bir parçası oluyor onu da birkere alıyorsunuz iş bitiyor.

ouSahin

ouSahin

Üye
hayvana zulüm ettirmenin neresi güzel:nono:

safakk

safakk

Üye
zuhahahahhaahhaha telefon da 3510 heee :ehe ama hakkaten güzel düşünmüş kerata :ehe

prince of hell

prince of hell

Üye
benim hamster ım var ve her gece kesintisiz koşuyo bence iyi bi fikir güzel yani ayrıca hayvana bi zararı yok

keremerson

keremerson

Üye
1 işe yarar en azından bu hayvanlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...