[Halledildi] Bilgisayar'ı kullanmadan Windows isosu yazdırma ve kurma nasıl yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

boneandbone

boneandbone

Üye
    Konu Sahibi
[Halledildi] Bilgisayar'ı kullanmadan Windows isosu yazdırma ve kurma nasıl yapılır?
Merhaba dostlar. Büyük bir sorunum var. Yardımlarınızı bekliyorum. Çok önemli lütfen!!!

Benim bilgisayarda (IdeaPad 320) şuanda herhangi bir işletim sistemi yok. Ben bir türlü açamıyorum. Elimde Windows isosu var ama telefondan bunu nasıl kuracağım? Lütfen yardımcı olun. Açılışta da "intel undi pxe-2.0 build 083" böyle bişeyler diyor. Bios aygıt seçme bölümüne geçiyor. Ne yapmalıyım?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Windows haricindeki sistemleri tam bilmiyorum ama eğer "mantık aynıysa" bilgisayarı format CD/DVD'si ya da USB'si varsa takarak açıp başlangıçtaki aygıt seçme yerinden onunla başlatarak format atabilirsin .

boneandbone

boneandbone

Üye
    Konu Sahibi
Işte usta sıkıntı orada başlıyor. Format USB'si oluşturamıyorum.
Windows haricindeki sistemleri tam bilmiyorum ama eğer "mantık aynıysa" bilgisayarı format CD/DVD'si ya da USB'si varsa takarak açıp başlangıçtaki aygıt seçme yerinden onunla başlatarak format atabilirsin .

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
Olmadı bir tanıdığından rica etsen başka bir bilgisayardan hazırlasan olmaz mı ?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Usb ile linux boot edip Etcher ile yazdırabilirsin
ubuntu ya da mint ile yapabilirsin

boneandbone

boneandbone

Üye
    Konu Sahibi
Tamam arkadaşlar sorun çözüldü. Hepinize çok teşekkür ederim. Başka PC buldum artık hemen hallettim.

Üst Alt