Halil Sezai Paracıkoğlu Sevenlere Albüm ve İstediğiniz bütün müzikler Yazın vereyim


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
drakula_kan

drakula_kan

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar ben bir halil sezai paracıkoğlu seveni olduğum için bunu sizlerle de paylaşmak istedim kendisinin değişik bir tarzı olduğuna inanıyorum daha önce dinlememiş olanlarada tavsiye ederim...

İstek parçalarıda buraya yazmanız yeterli hemen size bulup buraya koyarım müziğiHalil sezai Paracıkoğlu Albüm:
http://oron.com/k8gsnmibwtj8 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt