hakem maaşları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
hakem maaşları
arkadaşlar bu hakemlern maaşı ne kadar ya :) ya da her maç başı mi ücret alıyo nasıl anlamadım bu olayı . D

nazlican

Üye
maç başı alıyorlar süper lig hakemlerin, yardımcı hakemlerin,amatör ligdeki hakemlerin falan maaşları farklı en iyisi işte en yüksek hakem 3 bin küsür mü ne alıyor

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Süper Lig’de görev alan orta hakemin (Maç farkı gözetmeksizin) 2011-2012 sezonunda aldığı 2 bin 713 TL’lik maç başı ücret 3 bin TL’ye yükseltildi.

- - - Eklendi - - -

Süper Lig’de görev alan orta hakemin (Maç farkı gözetmeksizin) 2011-2012 sezonunda aldığı 2 bin 713 TL’lik maç başı ücret 3 bin TL’ye yükseltildi.

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
O Zaman Bayagi Bir Azmiss

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
maç başı alıyorlar süper lig hakemlerin, yardımcı hakemlerin,amatör ligdeki hakemlerin falan maaşları farklı en iyisi işte en yüksek hakem 3 bin küsür mü ne alıyor

teşekkrler iyimiş

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

teşekkrler

• Beğen
Tepkiler: nazlican
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
rica ederim

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
yediği küfürlere göre az alıyor.

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
:ehe :naughty:

Türe

Türe

Üye
Azmış ya :hmmm Ama yan meslek olarak gayet yii

nazlican

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
    Konu Sahibi
o para bnde olsa keşke:ağlarım:

Türe

Türe

Üye

zaten gerçek meslekleri hakem değil ki araştırsan kimi restaurant işletiyor kimi gece klubü ne meslekler çıkıyor :D

Biliyorum ablacım zaten o yüzden yan meslek dedim ya :) Misal biri dişçiydi sanırım cüneyt :ehe

- - - Eklendi - - -

Sigortacıymış :kop2:

• Beğen
Türe

Türe

Üye
Hafıza kötü malesef :ehe

• Beğen
Turan

Turan

Üye
3000tl+çorba parası :oke:

Türk-X

Türk-X

Üye
Gerçekten 3 bin tl çok az para şike olmaması için bayağı yüksek olması gerkmiyormu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt