Hakan Balta'ya af yolda


RomeusTR

RomeusTR

Üye
    Konu Sahibi
Kadro dışı oyunculardan Hakan Balta’nın affedilerek takıma dahil edilmesi gündemde.Sol bek arayışları doğrultusunda gözler bir anda iç transfere çevrildi. Kadro dışı oyunculardan Hakan Balta’nın affedilerek takıma dahil edilmesi gündemde. 34 yaşındaki futbolcunun, sol bekte yaşanacak olası bir sıkıntıda devreye sokularak yine devre arasına kadar takımı idare edebileceği düşünülüyor. Hakan Balta hakkındaki son kararı Tudor verecek. Balta, şu ana kadar hiçbir takımla anlaşma sağlamadı.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt