hafıza kartından dosyalar kayboldu??

 • 20 Nisan 2011
 • 12152 Okunma
 • 9 Cevap

 1. ...........
   


  Yazan: turanemrekoksal
  Son düzenleme: 25 Aralık 2017
 2. Hafıza kartının yedeğini al ve biçimlendir yani format at düzelir:oke:
   
 3. ............
   
  Son düzenleme: 25 Aralık 2017
 4. arkadaşım işte kesin çözüm. bunu paylaştığım için mutluyum (h)(h):heyo::heyo: recuva programını indir >>>http://www.tamindir.com/program/16655/Recuva.htm<<<
  telefonunu pcye taşınabilir bellek olarak bağla. sonra recuvadan diskini seç. ara. sildiğin dosyaları bile bulsun :) sora kurtarırsın zaten :evet:
   
 5. Bende de oluyor. Bu anlattığın benim için de geçerli mi?
   
 6. herkes için. bütün sabit diskler için. flash diskler için. herşey için :) ayrıca çok kullanışlı bi program. bu konuda işinize yaramazsa bile illa ki bi işinize yarar ;) bu yöntemle dosyaları kurtarırsın. sonra biçimlendir. dosyaları tekrar at. yine aynı şey olursa telefonun sistemiyle ilgili genel bir problem vardır.
   
  Amaru Shady bunu beğendi.
 7. ...............
   
  Son düzenleme: 25 Aralık 2017
 8. :10numara: :rica:
   
 9. teşekkürler...
   
 10. Mesela telefonun belleğindeki şarkıyı hafıza kartındaki (my müzik) dosyasına taşıdınız ve bu şarkı kayboldu: o halde yapmanız gereken taşıdıgınız dosyanın ismini değiştirmek.. yani taşıdığınız (my müzik) dosyasının adını mesela (müzik) yapın.. yeniden dosyayı adlandırdığınızda taşıdığınız, silindiğini sandığınız tüm verileri görebileceksiniz.. bukadar basit, by.  ---------- Eklendi @ 22:21:12 ---------- Yazıldı @ 22:17:22 ----------

  Mesela telefonun belleğindeki şarkıyı hafıza kartındaki (my müzik) dosyasına taşıdınız ve bu şarkı kayboldu: o halde yapmanız gereken taşıdıgınız dosyanın ismini değiştirmek.. yani taşıdığınız (my müzik) dosyasının adını mesela (müzik) yapın.. yeniden dosyayı adlandırdığınızda taşıdığınız, silindiğini sandığınız tüm verilerin geldiğini görebileceksiniz.. bukadar basit, by.


  ---------- Eklendi @ 22:28:43 ---------- Yazıldı @ 22:21:12 ----------

  Ayrıca taşıdığınızda kaybolan veriler (müzik, resim,video..vb.) bilgisayarda görünmez, büyük olasılıkla dosya hem bilgisayarda hem telefonda boş görülecektir.. Dediğim gibi bu önemli program hatasından kurtulmanın yolu, sadece taşınan dosyanın adını değiştirmekle mümkün. nekadar ilginç ve basit değilmi?

  ---------- Eklendi @ 22:33:57 ---------- Yazıldı @ 22:28:43 ----------

  buda bir çözüm, yinede benim dediğim kadar basit ve etkili değil, boşver hafıza kartı için böyle uğraşma, dosyayı yeniden adlandır tamam, obaa, bakarsın hepsi gelmiş.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
16/02/2019 - 07:02