hafıza kartından dosyalar kayboldu??

Sponsorlu Bağlantılar

turanemrekoksal

turanemrekoksal

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
hafıza kartından dosyalar kayboldu??
...........

Son düzenleme:

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Hafıza kartının yedeğini al ve biçimlendir yani format at düzelir:oke:

turanemrekoksal

turanemrekoksal

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
............

Son düzenleme:

feyloz

Üye
arkadaşım işte kesin çözüm. bunu paylaştığım için mutluyum (h)(h):heyo::heyo: recuva programını indir >>>http://www.tamindir.com/program/16655/Recuva.htm<<<
telefonunu pcye taşınabilir bellek olarak bağla. sonra recuvadan diskini seç. ara. sildiğin dosyaları bile bulsun :) sora kurtarırsın zaten :evet:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
arkadaşım işte kesin çözüm. bunu paylaştığım için mutluyum (h)(h):heyo::heyo: recuva programını indir >>>http://www.tamindir.com/program/16655/Recuva.htm<<<
telefonunu pcye taşınabilir bellek olarak bağla. sonra recuvadan diskini seç. ara. sildiğin dosyaları bile bulsun :) sora kurtarırsın zaten :evet:

Bende de oluyor. Bu anlattığın benim için de geçerli mi?

feyloz

Üye
Bende de oluyor. Bu anlattığın benim için de geçerli mi?
herkes için. bütün sabit diskler için. flash diskler için. herşey için :) ayrıca çok kullanışlı bi program. bu konuda işinize yaramazsa bile illa ki bi işinize yarar ;) bu yöntemle dosyaları kurtarırsın. sonra biçimlendir. dosyaları tekrar at. yine aynı şey olursa telefonun sistemiyle ilgili genel bir problem vardır.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
turanemrekoksal

turanemrekoksal

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
...............

Son düzenleme:

feyloz

Üye
:10numara: :rica:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
herkes için. bütün sabit diskler için. flash diskler için. herşey için :) ayrıca çok kullanışlı bi program. bu konuda işinize yaramazsa bile illa ki bi işinize yarar ;) bu yöntemle dosyaları kurtarırsın. sonra biçimlendir. dosyaları tekrar at. yine aynı şey olursa telefonun sistemiyle ilgili genel bir problem vardır.

teşekkürler...

serkanavciizmir

serkanavciizmir

Üye
Mesela telefonun belleğindeki şarkıyı hafıza kartındaki (my müzik) dosyasına taşıdınız ve bu şarkı kayboldu: o halde yapmanız gereken taşıdıgınız dosyanın ismini değiştirmek.. yani taşıdığınız (my müzik) dosyasının adını mesela (müzik) yapın.. yeniden dosyayı adlandırdığınızda taşıdığınız, silindiğini sandığınız tüm verileri görebileceksiniz.. bukadar basit, by.

bi sorum olacaktı.ben 3120c kullanıyorum.3 tane video ve bikaç resimi hafıza kartında bi klasörden diğerine taşıdım dosyalar kayboldu.gizli dosyaları göster diyip pcde bakıyorum ama yoklar.müzik çalara girip kütüphaneyi güncelle diyince sayı olarak videoları görüyo ama normal olarak görmüyo.yardımcı olursanız çok sevinirim.

---------- Eklendi @ 22:21:12 ---------- Yazıldı @ 22:17:22 ----------

Mesela telefonun belleğindeki şarkıyı hafıza kartındaki (my müzik) dosyasına taşıdınız ve bu şarkı kayboldu: o halde yapmanız gereken taşıdıgınız dosyanın ismini değiştirmek.. yani taşıdığınız (my müzik) dosyasının adını mesela (müzik) yapın.. yeniden dosyayı adlandırdığınızda taşıdığınız, silindiğini sandığınız tüm verilerin geldiğini görebileceksiniz.. bukadar basit, by.

---------- Eklendi @ 22:28:43 ---------- Yazıldı @ 22:21:12 ----------

Ayrıca taşıdığınızda kaybolan veriler (müzik, resim,video..vb.) bilgisayarda görünmez, büyük olasılıkla dosya hem bilgisayarda hem telefonda boş görülecektir.. Dediğim gibi bu önemli program hatasından kurtulmanın yolu, sadece taşınan dosyanın adını değiştirmekle mümkün. nekadar ilginç ve basit değilmi?

---------- Eklendi @ 22:33:57 ---------- Yazıldı @ 22:28:43 ----------

buda bir çözüm, yinede benim dediğim kadar basit ve etkili değil, boşver hafıza kartı için böyle uğraşma, dosyayı yeniden adlandır tamam, obaa, bakarsın hepsi gelmiş.

Üst Alt