hafıza kartında sorun yaşayanlar bunu bi okyun

Sponsorlu Bağlantılar

zx6r

zx6r

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartında sorun yaşayanlar bunu bi okyun
Mükemmel bir dosya kurtarıcı tek gereksinimi kart okuyucu.Bişey daha var pc ye kurupkuruyorsunuz hazfıza kartınızı kart okuyucuya takıyorsunuz ve kurtaracağı alan olarak onu seciyorsunuz bu kadar.Bu program ile Harddisk,CompactFlash kartları (I/II), IBM Microdrives, SmartMedia kartları, MultiMedia kartları(MMC), Secure Digital (SD) kartları, Memory Sticks, CD/DVD diskleri vb. medyalardaki ses,yazı,görüntü ve video formatlarındaki dosyaları kurtarabilirsiniz.Program denendi.Aylar eveli silinen ve kullanılmayan bi kartta 204 adet silinmiş dosya bulundu ve bunlar PCde Belgelerim içerisindeki bir klasöre yeniden oluşturuldular.oluşan ses ve fotolar düzgün şekidle açıldı
Kurtardığı dosya türlerini sırayla yazıyorum arkadaşlar. Bunların haricinde dosyaları kurtarmıyor

Video :
MOV, RM, MP4 (MPEG-4 VIDEO), MPEG (MPEG,MP1, MP2, MPG, MPE), ASF (ASF, WMV, WM, WMA), AVI (RIFF V.FORMAT)

Image :
BMP, WMF, JPEG, GIF, ICO, PSP (PAINT SHOP PRO), CDR (COREL), XIF (XEROX IMAGE), TIFF, PSD (PHOTOSHOP), RAW, PNG

Font :
TTF (TRUE TYPE FONT)

Audio/Video :
WMA (WINDOWS MEDIA)

Audio :
DSS, AU, AIF, OGG, MIDI, WAV, MP3, AVR, VOC, M3U, RIFF

LinK:

emeye saygı lütfen bi cevap yazınnn

• Beğen
Tepkiler: yasin042, S'nek Valesi, Suretsuret-t ve 1 kişi daha

xkadir61

xkadir61

Üye
tşk

arslan_arcelik

arslan_arcelik

Üye
Süper paşlaşım bende böyle bişe düşünüyordum harbiden saol

sukruon

sukruon

Üye
okulda olduğum için rapid e girmiyor başka link yok mu?

azomania

azomania

Üye
Link ölüdür.Tazelenebilirse sevinirim.

arslansem

arslansem

Üye
Teşekkürler :oke:

ramazanimal

Üye
kadeş o hafıza kartı .................... olmuş at gitsin benim başımada geldi

xkadir61

xkadir61

Üye
bazı arkadaşlar bilgisayarın hafıza kartını görmediğini söylüyor. hafıza kartına şifre koyarsanız,bilgisayarınız kartınızı görmez. şifreyi kaldırarak kart okuyucuya kartınızı takmanız lazım.bilginiz olsun.

CanceR

CanceR

Üye
link kırık :sss

bjka

Üye
bi bakalım

nightdragon35

nightdragon35

Üye
bu program full mü. yoksa demomu eger demo ise özellik kısıtlamalı.oluyor.verilerin sadece10 da birini kurtarıyor

ictuzer_fatih

Üye
linke bi bakıver

selda84

Üye
ii de ben indire me dim... okuduğuma göre süper bişi

safakk

safakk

Üye
yanlız benim sorunum birazcık farklı:
telefon açılırken h.kartı takılı olduğunda ekranda telefon açılırken bir hata oluştu lütfewn satıcınız ile görüşün diyor ama hafıza kartı takılı olmadığında bu sorun ortadan kalkıyor sizce bu program bunu da çözer mi :allalla:

toprakumit

toprakumit

Üye
Linki kim öldürmüşşşş... Dedektif olay hakkında düşünceleriniz?_?_?
-- Bu zx6r ye yapılmış bir komplo... Ama bu olayı yapanı bulacaz....
-- Dedektif kimden şüpheleniyorsunuz?
-- Rapidden...
-- Sizce ne yapmak lazım şimdi?
-- Uploadları en kolay olan sendspace.com dan atmak...
-- Olurmu ama öyle?
-- Neden olmasın hemen indirme ve bekletmeme gibi bir özellliği var....
-- Saolun dedektif bu dedikleriniz çok işime yaradı... Sevgi ile kalın ;)

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
güzel bi paylaşım saol

ersoy

ersoy

Üye
file not found:bilmem:

CanceR

CanceR

Üye
link ölü değil sadece nokta noktalar gelmiş o yüzden bende kırıksandım ama linke ..... karışmış o yüzden çalışmıyo :)

schumici

schumici

Üye
link ölü değil sadece nokta noktalar gelmiş o yüzden bende kırıksandım ama linke ..... karışmış o yüzden çalışmıyo :)

ben o noktaları sildim tek nokta yaptım olmadı / koydum yine olmadı nasıl yapcaz onu?

nokia002

Üye
link yenilermsiniz..

Üst Alt