hafıza kartı....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahimcay1

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartı....
Arkadaslar bilindigi üzere P910i kullanıyorum bi kac sorum var...

256
512
1gb
2gb
lık hafıza kartı ne kadar , ayrıca 2 gb hafıza kartı var mı bizim memory stick pro duo lara gore????

lutfen bilgiledirirseniz sevinirim sanırım van sen bu isi yapıyodun bna 2 gb hafıza kartı varmı ve fiyatları hakkında bilgi verirmisiniz....!

Hafıza kartlarının markaları onemlimi? :huhu: :huhu: :huhu:

abuvice

abuvice

Üye
evet arkadaşlar bende k750i ye 1gb yada 512 mb hafıza kartı almak istiyorum ilgilenen arkadaşlar bi yazsınlar. nerede bulabiliriz ucuza bunları..

ibrahimcay1

Üye
    Konu Sahibi
van sen iii bilirsin lutfen ya cok laım hafıza kartı cok dusuk su an.....

bragolruin

Üye
daha dün sordum.diyarbakır'da sony orijinal 512'lik kart 90 milyon civarında.256 mb'lik ise 60'a yakın birşeydi yanlış hatırlamıyorsam.

abuvice

abuvice

Üye
dostum galiba kimsede tık yok..! :D

sersanem

Üye
arkadaşlar bende de hafıza kartıyla ilgili bi sorunum var se P910i aldık 32 mb hazıfa kartı var ama bunu telefonda nasıl kullancağım format atmam gerekirmi,tele nasıl tanıtacağım yardımcı olursanız sevinirim

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tatildeydim dostum.. :ehe:

1 gb 170 ytl

512 120 ytl..

2 gb var ama çooook pahalı.. :(

ekolix

Üye
arkadaslar K750i için 1gb kart problem cıkartmadan calısıyor. ama daha ustunu desteklemıyor. haberınız olsun.

Shadowman07

Shadowman07

Üye
fiyatlar en son:
1 gb 165 ytl
512 120 ytl idi..

ekolix

Üye
benım bır arkadasım kullanıyo p900 ama kart sıkıntısı var 128 mb kart maksımum kapasıte kullanılıyor. daha fazlasını kaldırmıyor. haberınız olsun. formatı dırek telefondan da cekebılıyorsun haberın olsun tanıtıma gerek yok. daha farklı konularda yardımcı olabılecegım bır sey olursa maılle de ulasabılırsınız yada her gece ben burdayım sabah 4 e kadar ok kendınıze ıı bakın hade kolay gelsın bye...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Originally posted by ekolix@Sep 18 2005, 09:44 PM
arkadaslar K750i için 1gb kart problem cıkartmadan calısıyor. ama daha ustunu desteklemıyor. haberınız olsun.
[post=169756]Quoted post[/post]​

K750i , 4GB'a kadar bellek destekliyor arkadaşım.

Çoğu sağlam bilgiler öyle diyor.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
p800 128 mb kaldırıyor ama p910 için 512 mb diye biliyorum.. ;)

ekolix

Üye
yenı bılgı paylasımı ıcın herkese tesekkurler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt