Samsung Galaxy SII için Hafıza Kartı Önerileriniz !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy SII için Hafıza Kartı Önerileriniz !
Merhaba !

Samsung Galaxy SII Me 32 GB veya 16 GB lık Hafıza Kartı Alacağım Marka Olarak Toshiba Düşünüyorum farklı bir marka da olabilr Ama Hafıza Kartının Hızlı Olmasını İstiyorum Yani Class 10 gibi falan bu hafıza kartlarının fiyatları aşağı yukarı ne ve en iyi class şuanda kaç yani kısacası s2 için hangi hafıza kartını önerirsiniz onu merak ediyorum,yorumlarınızı bekliyorum...

-Kingston
-SanDisk
-Toshiba

Gibi İyi Markalardan Önerin Fiyatı Önemli Değil !

Suyaka

Suyaka

Üye
Sandisk 32 GB

PriZm

PriZm

Üye
büyük indirime girmiş bu ürünlere bakmanı tavsiye ederim.

hafıza kartı markası olarak her zaman Team tercih etmişimdir.bende yukarıdaki linkteki 16 lik olanın class 6 olanını kullanıyorum class 10 performansı veriyor :D

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
class 10 olarak sandisk veya kingston veya Toshiba yokmu ? bu arada yorumlarınız için teşekkürler...

klongs

klongs

Üye
ben toshiba aradım bulamamıştım

SilentOne

SilentOne

Üye
sandisk i tavsiye ederim

PriZm

PriZm

Üye
Sandisk,Toshiba'yı falan geç hafıza kartlarında Team en iyi markalardandır.adamlar pc de en iyi O.C. olabilen belleklerle kendilerini kanıtladılar.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Sandisk,Toshiba'yı falan geç hafıza kartlarında Team en iyi markalardandır.adamlar pc de en iyi O.C. olabilen belleklerle kendilerini kanıtladılar.

ben bu team'ı hiç duymadım dünkü bir marka gibime geliyor ama çokta iyi olabilir gold'da satılıyor mu bunlar ?

PriZm

PriZm

Üye
ben bu team'ı hiç duymadım dünkü bir marka gibime geliyor ama çokta iyi olabilir gold'da satılıyor mu bunlar ?
nasıl duymadın bilmiyorum ama Team markası Ram ve hafıza kartlarının lider üreticilerindendir.Tayvan merkezlidir:oke:
gold konusunu bilmiyorum gidip sorman lazım :D

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
gittigidiyor'da buldum 80 küsür TL 32 GB class 10 16 gb'lık dahili hafıza dolunca ondan bir tane alacağım teşekkür ederim

-Team

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...