Hafıza Kartı Sorunu ( Disk Yazmaya Karşı Korumalı Hatası ! )

Sponsorlu Bağlantılar

arife98

Üye
ya arkadaşlar kilit falan dionuz yha nasıl kaldırıcam:hmmm:angry:

ilkwap

Üye
hani nerde acıl yardım flasım yazmaya korumayı kaldıramıyom

ooogüm

Üye
thanks you lock düğmesi ben düzeltiyorum takınca geri iniyo biraz dikkat ederseniz sorununuz çözülecektir

tayfunasdf

Üye
Mcgunnies ı Love yoU :) çok saoL Lan aLLah razı oLsun kafayı yicektim müsLümün bütün şarkıALrı gidiyodu güme :):sarıl:

byshrli42

Üye
ben bunun çözümünü buldum .telefondan şifre koy sonra pc ye kartı tak sonra çıkar sonra telefona tak ve şifreyi kaldır kartı pc ye tak ve koruma kalkmış olsun

mcgunnies

mcgunnies

Üye
Mcgunnies ı Love yoU :) çok saoL Lan aLLah razı oLsun kafayı yicektim müsLümün bütün şarkıALrı gidiyodu güme :):sarıl:
Doğru Konuş terbiyeni takın lan man nedemek adam gibi kelime yap sorunun çözüldüyse teşekkürler demen yeterli.

--------------- Ekleme ---------------

ya arkadaşlar kilit falan dionuz yha nasıl kaldırıcam:hmmm:angry:
Cart readere bağladığın çip varya onun solunda minicik bir kilit var üzerinde lock yazıyor.Aşağıdaysa yukarı kaldır.Sorun düzelicek düzelmesse hafıza kartında şifre vardır.Onuda kaldır.Ozamanda düzelmez ise yeni bir hafıza kartı al

yiğit650

Üye
ya arkadaşlar bişey bilip bilmeden konuşmayın bunun için 3 yol var :;

1. si kartı lock bölümüne doğru ittireceksiniz ve bilgisayara takacaksınız.
2.si kartı tktıktan sonra bilgisayarıma girip ne ise (E,H,J) sağ yapacaksınız TAŞINILIR AYGIT OLARAK AÇ DİYECEKSİNİZ.
3. sü ise MicRo SD kartınızı hafiften nemli bir bezle 9 yuvasınıda sileceksiniz ve bilgisayarınıza taktığınız yerde bi algılama sorunu olabilir oraya hava veren bişeyle üfleyebilirsiniz (elektrikli süpürge) yada orayı de hafiften nemli bezle silin ama bez olabildiğince ince ve küçük olsun böylece algılama sorunu ortadan kalkacağından boşuna para vermenize gerek kalmayacak.

mcgunnies

mcgunnies

Üye
ya arkadaşlar bişey bilip bilmeden konuşmayın bunun için 3 yol var :;

1. si kartı lock bölümüne doğru ittireceksiniz ve bilgisayara takacaksınız.
2.si kartı tktıktan sonra bilgisayarıma girip ne ise (E,H,J) sağ yapacaksınız TAŞINILIR AYGIT OLARAK AÇ DİYECEKSİNİZ.
3. sü ise MicRo SD kartınızı hafiften nemli bir bezle 9 yuvasınıda sileceksiniz ve bilgisayarınıza taktığınız yerde bi algılama sorunu olabilir oraya hava veren bişeyle üfleyebilirsiniz (elektrikli süpürge) yada orayı de hafiften nemli bezle silin ama bez olabildiğince ince ve küçük olsun böylece algılama sorunu ortadan kalkacağından boşuna para vermenize gerek kalmayacak.
ee bi ne diyoruz ya arkadaşım 10 kere mesaj yazdıysam bunun 9'unda kilit var kaldırın.Diyorum lock kilit düğmesini kaldırın diye bas bas bağırıyorum ya

gülsuuuuuu

Üye
Buraya konu nasıl açılıyor nerden bn daha yeniyimde bilmiyorum o yüzden yardımcı olursanız sevinirim..
kusura bakmayın..

mcgunnies

mcgunnies

Üye
Buraya konu nasıl açılıyor nerden bn daha yeniyimde bilmiyorum o yüzden yardımcı olursanız sevinirim..
kusura bakmayın..
Sorun nedir? aynı sorundan sa konu açmanıza gerek yok söylenleri yapmak sorunu gidericektir.

TheLastOttomans

TheLastOttomans

Üye
mmc nin orda küçücük bir düğme olması gerekiyor onu nerdeyse zıttına doğru kalıdr olur :)

megaicin

Üye
hafıza kartına şifre koyun sonra koyduğunuz şifreyi kaldırın.
düzeliyor.

iso4343

Üye
okuyucuya takmadan önce micro sd adapter a takıyorsun ya hafıza kartını işte o micro sd adapter da lock var onun açık olması gerekiyor yoksa böyle mesaj alırsın

Çok teşekkşrler.....

whimpertr

Üye
dfsfsdfsdfsdfdsf

susgun kral

Üye
abi çokkkk saollun ya yemin edrim bu biligi hatyat kutardı :evet::evet::evet::evet::evet::evet::evet::evet::evet:

1555

1555

Üye
arkadaşlar kesin çüzümü bende elbette diğer arkadaşlarımısın dediği yollarda doğruda ama eğer siz her şeyi yaptıysanız ama yine olmuyorsa çözümünüz bende size kesin çözümü veriyorum ben oyle yaptım oldu :naughty:

beyler resimde görüdüğünüz yerleri lehim makşnesi lehimleyin işleminiz tammdır :=) hadi kolay gelsin tek gereken lehim makinası ve lehim teli bu kadar :D

LifeAfterDeath

LifeAfterDeath

Üye
örneğin: yandaki sarı kilitleme aşşağıda olmadığından emin ol, lock yazıyor ya o yukarda olcak sarı kilitleme, aşşağıda olursa yazmaya korumalı olur, kartındada öyle bişey vardır

yada

.o olmazsa karta şifre konulmuşta olabilir.benim telefondakine şifre de konulabiliyor.buna konur mu bilmem ama yinede kontrol ediniz şifre koruması var mı diye!

Fahrettin.Onay

Fahrettin.Onay

Üye
lock yazan yer açık ama hata devam ediyor ne yapıcaz

lock yazan yeri açıp takarken o lock yine bi yere takılıp kapanıyor olabilir bende de olmuştu ama o olan yara siyah bant yapıştırdım küçük miktar taktığımda ise hiç bir sorun çıkarmadı denemeni tavsiye ederim

mustafaoguz61

Üye
Bilgisayarım-hafızakartı-sağ tık-özellikler-paylaşım-gelişmiş paylaşım-bu klasörü paylaş-izinler-okuma-onayla-uygula-finish...

yousendit

Üye
okuyucuya takmadan önce micro sd adapter a takıyorsun ya hafıza kartını işte o micro sd adapter da lock var onun açık olması gerekiyor yoksa böyle mesaj alırsın

Olduuuu Oleeey kardeş çok sağol :) 4 senelik mesajın işe yaradı :) Teşekkürler Eline sağlık.

Üst Alt