hafıza kartı aldım yardımm

Sponsorlu Bağlantılar

cimbomluberk2

Üye
    Konu Sahibi
hafıza kartı aldım yardımm
arkadaşlar ben hafıza kartı aldım nokia 6300 için 2 gblik kingston.içinde bi telefona giren küçük hafıza kartı yanında da pcye takılan ve dosya aktarımı için kullanılan adapter vardı.şimdi ben hafıza kartını adepterin içine yerleştirdm ve pcye taktım ama nasıl dosya aktarıcağımı bulamadım bi açıklar mısnız nasıl yapcam ? :mahcup::(

djlkr

djlkr

Üye
istediğin doyayı bilgisayar/sdt flaş G sürücüsüne at valla ben öyla yapıyorum zaten 3500c ile 6300 resmen aynı telefon:)

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
sd kartı taktıgın zaman bilgisayarıma gir orda sd harici disk görünür içini aç ve istedigin dosyaları at oky:oke:

cimbomluberk2

Üye
    Konu Sahibi
sd kartı taktıgın zaman bilgisayarıma gir orda sd harici disk görünür içini aç ve istedigin dosyaları at oky:oke:

normalde ben kabloyla atıyorum kabloyla atarken de bilgisayarım/nokia phone browser/hafıza krtı içine sürükleyip atıyorum ama kablo telefona bağlı olmadıı zmn hafıza kartı gözükmediği gibi adepteri pcye takınca yine gözükmüyor halbuki gözükmesi lzm sd harici disk falan yok hiç

Silinen Üye 299735

Üye
Arkadaşlar SDkartı mutlaka görür micro sD kartı Diğerine takın eğer bilgisayarınızda kart reider varsa kasaya direk takın,eğer yoksa bir kart reider bulun ona takın mutlaka bilgisayar görür...(ayrıca cart reidir kasasında olan arkadaşlar yha yanlış yere takıyorsunuz yada hangi sürücünün açtığını bilmiyorsunuz) Gerçi otamatik kullan menüsünün çıkması lazım ama...:hmmm

cimbomluberk2

Üye
    Konu Sahibi
benim alddım buydu işte kçk hafıza kartını buyuk olan adaptere takınca pcden telefona dosya aktarmm gerekr ama okumuyor bn kabloyla dosya aktarımı yapmaya çalışınca kablonun takıldıını görüyo ama bunu görmüo

işte resmi

Osman777

Üye
acilll yardım nasıl takılıyor,nereye takılıyor,nasıl atılıyor biri cevap yazsın...lütfen şimdiden teşkrlr...yardım ederseniz çok sevinicm :bye2:

Mahoni20

Üye
aynı dertten ben de muzdaribim

kenan_90

Üye
benim bilgisayarım da micro sd görmüyo ama adapter e takınca micro sd yi görüyo nedendir acep? kasada micro sd reider da var ama okumuyo ???

sessiz-95

Üye

ben bu karttan aldım adaptör kartı okumuyor sizce ne yapmalıyım:hmmm

Üst Alt