Hadi Herkes Antutu Benchmark Puanını ve Telefon Modelini Yazsin.

Sponsorlu Bağlantılar

The Shadow

The Shadow

Üye
niye etkilesin? öyle saçmalık olur mu? çoklu pencere aktif ama kullanilmiyor vaziyette diyorum yani kullanılmiyor sadece aktif halde antutudan 4 5bin puan düşük aliyor. onu geçtim neden ben custom romlarin bazılarında 29bin civarı alırken bazi romlarda 25bini geçemiyourm? hepsi de touchwiz tabanlı romlar
Kurdugun touchwiz tabanli romlarin gelistirilmis frameworkleri-governor-i/o scheduler tweakleri-ayarlanmis init.d scriptleri ve ozellikle ayarlanmis lmk degerleri var. Ayni olan sey sadece touchwiz kullaniliyor :D 4000-5000 puan fazla almasa stock based custom rom sayilmaz zaten :D

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Kurdugun touchwiz tabanli romlarin gelistirilmis frameworkleri-governor-i/o scheduler tweakleri-ayarlanmis init.d scriptleri ve ozellikle ayarlanmis lmk degerleri var. Ayni olan sey sadece touchwiz kullaniliyor :D 4000-5000 puan fazla almasa stock based custom rom sayilmaz zaten :D

hmm diyorsunki 4bin 5bin puanlık fark o tweaklerden kerneldeki init.d den mi kaynaklaniyor? :hmmm

The Shadow

The Shadow

Üye
hmm diyorsunki 4bin 5bin puanlık fark o tweaklerden kerneldeki init.d den mi kaynaklaniyor? :hmmm
Evet custom kernel varsa daha da artiyor ya da stock kernelin dogasini degistiriyorlar :D Genelde gpu voltajlari ve hizi arttiriliyor millet cakmasin diye 1-2 custom romda gormustum oyle :D

Senyor Keş

Senyor Keş

Üye
Evet custom kernel varsa daha da artiyor ya da stock kernelin dogasini degistiriyorlar :D Genelde gpu voltajlari ve hizi arttiriliyor millet cakmasin diye 1-2 custom romda gormustum oyle :D

eyvallah shadow ace2 de namıni bilmeyen yok dostum çok yardımsever bir üyesin bu arada benim rom omega kernel kullanıyor stok kernele göre cihazın pil durumuna bi ayar çekmişler daha iyi gidiyor şarj

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
note 3 25369 alıyor antutuda 34 bin diyor
sizin note 3 mü 25bin alıyor? eğer öyleyse tabloda note 3 35bin diyorsa o snapdragonlu modeldir. Ayrıca hala samsung antutu hilesi yapiyor diyen var :D 8 çekirdek birden çalıştırmaya hile diyorsanız ben ne diyim artik...

The Shadow

The Shadow

Üye
sizin note 3 mü 25bin alıyor? eğer öyleyse tabloda note 3 35bin diyorsa o snapdragonlu modeldir. Ayrıca hala samsung antutu hilesi yapiyor diyen var :D 8 çekirdek birden çalıştırmaya hile diyorsanız ben ne diyim artik...
Zaten 35000 alan snapdragonlu model ama aralarinda cokta fark yok mesela bana note 3 verseler 35000 den fazla alirim ;)

• Beğen
Tepkiler: Siycey
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
  • Beğen
Tepkiler: reflex ve Siycey
The SLayeR

The SLayeR

Üye
LG G2

Son düzenleme:
Siycey

Siycey

Üye
bende göremedim :no:

The SLayeR

The SLayeR

Üye
GÜNCELLEDİM :) DAHA ROOT DEĞİL TEL

The SLayeR

The SLayeR

Üye
36320 yane rootlasam ucar da daha fazla bu orjinali daha hc dokunulmamış hali yane

mürteza16

mürteza16

Üye
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

mürteza16

mürteza16

Üye
:cool: