hadi bakalım hız sırlarını azcık aşalım

Sponsorlu Bağlantılar

halilibo66

Üye
94 model 1.6 cc şahin le 180 (ibre kırılıyordu) yaptım.2006 model albea 1.2 cc benzinli 200.Ferrari ye kadar bütün arabalara bindim fakat onlarla otobana çıkma şansım olmadı.Bu arada bişi sorim.1.2 cc albea ile 200 'ü geçen olduysa lütfen yazsın.220 katran var ama 200 ü geçmiyo araba.

metin21

metin21

Üye
bende skoda forman 1,3 43hp ile ibre en son 180 yazıo ve 180ne dayadım ama sankı o an araba dagılacak zannettım bu olayda skoda servısınde gırdıgımız iddaadan dolayıydı ben arabanın 180'e gelecegini idda ettim adamlarda biz senelerin servisiyiz sen o arabayla 140 gec ole konus dedıler ve servıstekı eleman bıde mudurlerı cıktık yola yol hafıf inişli sayılırdı ama olsun bana hakaret sayılırdı ve 180ne geldı ibre mudur ve eleman inanamadı o gun idda saolsun benı servıs ucretı odemekten kurtardı adamlar idda yuzunden tum bakımı beleş yaptılar ee cok bilmiş olmayacaksın yaşayacaksın

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
ben benım palioyla cevre yolunda 170 gordum kadranda devirir ama yol bitti daha dogrusu virajlar basladı cesaret edemedım girmeye o hızla ama ilk fırsatta kadran devircem esk,de o zaman fotolarım

RockFord Fosgate

Üye
aman delmıra kadran devırecem derken devrılme:)

gknky

gknky

Üye
partner le 180 küsür gördüm ama çekemedm araba resmen titriodu

(2.0 hdi motor 2005 model)

swedeniz

swedeniz

Üye
bzim land curiser 210 beygir almanya otabanında yapabileceğinin en fazlasını yaptı 240 ama normal araba hızı değil araba ve jiplerde normal hız oranı aynı değilmiş ama o hıza çıktıya kalbim güm güm attı bidaki sefere fotoyu koyarım

jeacona

jeacona

Üye
bizim sorento ile babamla 200 km yaptığımızı hatırladım

gknky

gknky

Üye
daha bgn yaptım enka yolunda gölbaşına gderken X5 3.0 d 190 küsür gördüm . ... . fotorafta gelio bekleyin

GuNSTuR

GuNSTuR

Üye
hız sınırlarını harbiden acyonuz

fatal19ty

fatal19ty

Üye
oda iyiy 2119 km de kalmış güzel aman yollar bu aralar ıslak dikkat edilim

CHNLY

Üye
mercedes e200 kompressor 2007 model 250 km/h
mercedes e320 1996 model 255km/h ikiside gaziantepte

umitgs

Üye
millet 280-290 resmen uçuyolar f1 mi kullanıyonuz anlamadım:D:D:D:D:D biraz inandırıcı bişiler söleyin bari türkiyede o hızları nerde görüyosun:D

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
:):)

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
konuları hortlatmayalım.:)

corchy

corchy

Üye
e ona kalırsa bende opel combo ile 120 vurdum trafiğe kapalı alanda eski bi sanayi yasıma dikkat edin

baspinar

baspinar

Üye
valla ben modifiye denlince peugeoltdan sasmam hız vede modifiye manyak yakısıyor heleki birde set dosersen

tsuberk

Üye
walla haftaya fılan ceker koyarım ınanmayanlara bunalr kalkısta yavas otoban yanı uzun yol arabaları cıvıc kalkısta koyar ama otobanda cıvıcge ben koyarım 245 -248le

güldürme beni 155 hp ile nasıl yapıyorsun onu? en fazla yapacagaın 220 oda araba hafif acık hava filtresi performans egzos extralarıyla 2.0 civc typer 200 beygir o 235 son 155 hp yle sen nasıl yapıyorsun

pc_crazy

pc_crazy

Üye
ULTIMATE93

ULTIMATE93

Üye
lada vega kullanan bilir 4 te 185 5 te 210
0-160 36 sn 1600 cc hiçbir modifiye yok cant kapagı bile degişmedi:D

Üst Alt