Güvenlik koduyla ilgili yardım ederseniz sevinirim


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
5300caner

5300caner

Üye
    Konu Sahibi
ÖNCELİKLE HERKESE S.A BEN 5300 BLACK KULLANIYORUM TELEFONUMUN TUŞ GÜVENLİK KODUNU UNUTTUM 12345 DİİL NASIL DEİŞTİREBİLİRİM(telefoncu yazmayın pLs):oke:
 
SamsungStarrr

SamsungStarrr

Üye
2008 deki yazıyı ilk defa gördüm yardım etsemde bakmican için:D
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt