Güvenlik Kodunu Unuttum. :S

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ferdi19971907

Üye
    Konu Sahibi
Güvenlik Kodunu Unuttum. :S
Arkadaşlar Telefonumun Markası Nokia 6500(s) Güvenlik Kodunu Unuttum Nasıl Açabilirim?

ferdi19971907

Üye
    Konu Sahibi
Daha BAsit Bir Yöntem Yokmu?

mrtcn307

mrtcn307

Üye
ben sitede bunu buldum ama en basitini istersen bir telefoncuya götür

spy ghost

spy ghost

Üye
Nokianın 2005 öncesi telefonları bir sitede imei kodu girilerek master kod öğrenilebiliyordu ama o telefonda geçerlimi bilmiyorum

Hasan

Üye
Nokianın 2005 öncesi telefonları bir sitede imei kodu girilerek master kod öğrenilebiliyordu ama o telefonda geçerlimi bilmiyorum

ışte o site bu

ferdi19971907

Üye
    Konu Sahibi
++++

u_cosar

u_cosar

Üye
nss programı ile s40 telefonlarının çoğuna reset atılarak şifre sıfırlanıyor ben şahsen 6288 6300 gibi telefonlarda şahsen denedim olmadı en garatili çözüm phoneix ile sıfır yazılım atmaktır.Bu konular sitede mevcut ararsan bulursun

ferdi19971907

Üye
    Konu Sahibi
nss programı ile s40 telefonlarının çoğuna reset atılarak şifre sıfırlanıyor ben şahsen 6288 6300 gibi telefonlarda şahsen denedim olmadı en garatili çözüm phoneix ile sıfır yazılım atmaktır.Bu konular sitede mevcut ararsan bulursun
:tşk: denerim

MrTech

MrTech

Üye

aynen u_cosar kardesimizin dedigi gibi yaparsan daha kolay olur.ya da götür telefoncuya. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt