Güncelleştirme hatası neden kaynaklanır ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_OgUz

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleştirme hatası neden kaynaklanır ?
Arkadaşlar lütfen yardım edin. Telefonum N73, yüklediğim bazı programlar güncelleştirme hatası veriyor. Neden olabilir acaba? Lütfen yardımcı olurmusunuz...

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Yüklemek istediğin uygulamaların farklı versiyonları telefonunda yüklü olduğu için güncelleştirme hatası verir.
Önce eski sürümü kaldırman gerekir :oke:

AHKE

AHKE

Üye
yuklecegin program tel de yukludur silmemişsindir yada dosyaları kalmıştır sil onları ozaman yuklersin

KayraBey

KayraBey

Üye
aynı program varsa kaldır

_OgUz

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler :)

place3461

place3461

Üye
eğer telefonundaki versiyonun alt versiyonunu yüklemeye çalışırsan sistem seni uyarır der ki güzel kardeşim eski sürüm yüklüyorsun:)

dejavu178

dejavu178

Üye
Bi oyun var yüklemeye çalışırken güncelleme hatası veriyor fakat önceki sürümü vs. yüklü değil telefonumda :S

SHS

SHS

Üye
telefon yılını geri alıp denesene

symbian.forever

symbian.forever

Üye
dostum güncelleştirme hatası almanın nedeni yükleyeceğin program ile telefonda yüklü bir programın uid'lerinin aynı olmasından kaynaklanıyor. Sis editör vs program ile uid'ini değiştirebilirsin dostum :oke:

• Beğen
Tepkiler: oguzhan_n73
mty2147

mty2147

Üye
dostum güncelleştirme hatası almanın nedeni yükleyeceğin program ile telefonda yüklü bir programın uid'lerinin aynı olmasından kaynaklanıyor. Sis editör vs program ile uid'ini değiştirebilirsin dostum :oke:

Arkadaşım böylede yaptım yine güncelleme hatası verdi acaba yanlış mı yaptım

- - - Eklendi - - -

yaw telefonun tarihini geriyede alıyorum yine olmuyor nokia n95

Mc Demir

Mc Demir

Üye
arkadaşlar yüklü olan versiyonu kaldırıp kurmak istediğinizi kurun. Bu şekilde hata vermiyor.

abuzer02

abuzer02

Üye
Arkadaşım peki telefonun hacklimi değilse hackle o da olmasa hard format at belki düzelebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...