GÜNCELLENDİ 18.05.2011 FİNAL 5800 C6 v20.v43 ORJİNALLİK -SADELİK-HIZ ÖN PLANDA

Sponsorlu Bağlantılar

Maxisymbian

Maxisymbian

Üye
dostum ben bunu yüklerken şarjım bitti ve telefon şimdi açılmıyo, açma tuşuna basınca hafif titriyo o kadar. düzelir mi bu? napcağımı bilen var mı?

açma kapama düymesine basmak yerine basma zamanı gelince şarja tak olur... :oke:

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
emeğine sağlık:oke:

teşekkür ederim kaardeşim beğenmene sevindim

----------Eklendi @ 10:24:17 ---------- Yazıldı @ 10:21:47 ----------

anlamadım dostum nasıl yani? basma zamanı ne zaman? Kafayı yiycem açılmıyo kaldı öyle

kardeşim batarya bittiyse eğer başka bi 5800 dolu bataryasını tak sonra tekrardan flash la açılır büyük bi ihtimal benimde başıma geldi ben arkadaşın batarya ile açmıştım bir kere teelfonu ama önceden v52,101 yükledinse sonra direk bunu kurdunsa açılmaz çünkü bu tamamen v52,007 versiyonu

Maxisymbian

Maxisymbian

Üye
anlamadım dostum nasıl yani? basma zamanı ne zaman? Kafayı yiycem açılmıyo kaldı öyle

hani jafla flash atıyorsun ya çıkan uyarıya ok dedikten sonra açma kapama düymesine basıyorsun o zaman açma kapama düymesine basmak yerine şarjı tak

cennqizz

Üye
hani jafla flash atıyorsun ya çıkan uyarıya ok dedikten sonra açma kapama düymesine basıyorsun o zaman açma kapama düymesine basmak yerine şarjı tak

Dostum dediğini yaptım ve şu hata çıktı;

JAF version 1.98.62
Geçerli PKEY: 90009699
Kart sayaci : 99.99%
P- nokia modül versiyon 01.02
FBUS ARAYUZ BAGLANTISI YOK !!!
USB Kablo Sürücü version: 7.1.36.0
Mod degistirme..TAMAM
Flash dosyalari :
MCU Flash dosyasi: YOK
PPM Flash dosyasi: YOK
CNT Flash dosyasi: YOK
APE Degisim dosyasi: YOK
Mod degistirme..
Geçerli P-: 90009699
USB baglanti kuruluyor...
TAMAM
JAF kurulum dosya yolunu kaydediyor...
Program Yolu : C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-356\

Varsayilan kurulum arama sonuçlari...
Program Yolu : \Products\RM-356\
JAF kurulum dosya yolunu kaydediyor...
Dosyalar araniyor...
Varsayilan kurulum arama sonuçlari...
Program Yolu : \Products\RM-356\
Flash dosyalari :
MCU Flash dosyasi: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-356\RM-356_52.0.007_prd.core.C00
PPM Flash dosyasi: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-356\RM-356_52.0.007_prd.rofs2.V02
CNT Flash dosyasi: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-356\RM-356_52.0.007_C01_prd.rofs3.fpsx
APE Degisim dosyasi: C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-356\RM356_52.0.007_006_U522.uda.fpsx
Mevcut diller : English,French,Turkish,German,Dutch
Geçerli P-: 90009699
USB baglanti kuruluyor...
AÇMA DÜGMESINE BAS!
Telefon Araniyor... Tamam
Sending RAW loader...
Using 009.012.005
Elf2flash 09.11.000
CMT RAW loader...
Patching RAW boot step1...
Patching RAW boot step2...
Patching RAW boot step3...
Sending RAW Loader...
Telefon boot hatasi...

Nerde yanlış yapıyorum?

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
:sarıl:

mythogenic41

Üye
Çok yavaş bir yazılım olmuş kardeşim.

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
Çok yavaş bir yazılım olmuş kardeşim.

aksine hacı en hızlı yazlımım bu oldu ben kurduğum günden beri kullanıyorum sorunsuz face me giriyorum youtube de n video izliyorum msn mi açıyorum sorunsuz kullanıyorum ben

mythogenic41

Üye
başarılı yazılım fakat bayağı yavaş kalıyor kendileri.

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
başarılı yazılım fakat bayağı yavaş kalıyor kendileri.

yavaş olması biraz hak veririm sana ayarlarda kasma var birazcık ve n8 ikonlar anca oturdu birazda ondan kasma olabilir zamanla yazılım kendiine geliyor son bi şey daha bu yazılımı ben biraz daha geliştirdim ufak oynamalard a yaptım ben kullanıyorum kardeşim

fatih982

fatih982

Üye
eline sağlık gladyatör güzel fi fw olmuş dün akşam yükledim temaefektlerini c7 ye benzettim güzel olmuş hızıda güzel tekrar teşekkürler

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlık gladyatör güzel fi fw olmuş dün akşam yükledim temaefektlerini c7 ye benzettim güzel olmuş hızıda güzel tekrar teşekkürler

BEN TEŞEKKÜR EDERİM SANA FATİH KARDEŞİM BEĞENMENE SEVİNDİM:aha:

----------Eklendi @ 10:37:22 ---------- Yazıldı @ 10:33:19 ----------

ben teşekkür ederim sana fatih kardeşim beğenmene sevindim:aha:

ve kardeşim ben bu fw de yaptığım değişiklik var mesela c6 dan eser bırakmamak için orjinal fw den 5800 kimliğini aldım buna gömdüm facede falan en altta c6 için yer imi indir falan yazmıyo xpressmusic için yazıyo sonra n series 4 temasını içine gömdüm on numara yakıştı valla sonra blutut açılış ismi 5800 d-1 ayarladım şarjı tekrar modladım hiç dokunmayım şimdi 2 gün kesin gidiyo tek bi şeyi gideremedim bu fw de nokıa pc studio ya bağladığında c6 görüyo telefonu keşke bi de onu 5800 görünebilir yapsaydım

ahmet_0063

ahmet_0063

Üye
çok çok güzel olmuş kardeş

hentbolcu

Üye
ben kurdum ama internete bağlanmıyo acil bi çözümün varmı

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
ben kurdum ama internete bağlanmıyo acil bi çözümün varmı

:\ nasıl yani nasıl grimiyo sorun bende olsa kullandığım yaptığım gündern beri giremezdim ama opera mobile opera mini ve kendi veb tarayıcısndan hem vlan ile hem vodafone internet ile hemde türkcel internet ile sorunsuz giriyorum :oke:

*PoweR+

*PoweR+

Üye
HayırLı oLsun şimdi indiriyorum..:aha:

----------Eklendi @ 16:02:56 ---------- Yazıldı @ 16:00:08 ----------

BEN TEŞEKKÜR EDERİM SANA FATİH KARDEŞİM BEĞENMENE SEVİNDİM:aha:

----------Eklendi @ 10:37:22 ---------- Yazıldı @ 10:33:19 ----------

ve kardeşim ben bu fw de yaptığım değişiklik var mesela c6 dan eser bırakmamak için orjinal fw den 5800 kimliğini aldım buna gömdüm facede falan en altta c6 için yer imi indir falan yazmıyo xpressmusic için yazıyo sonra n series 4 temasını içine gömdüm on numara yakıştı valla sonra blutut açılış ismi 5800 d-1 ayarladım şarjı tekrar modladım hiç dokunmayım şimdi 2 gün kesin gidiyo tek bi şeyi gideremedim bu fw de nokıa pc studio ya bağladığında c6 görüyo telefonu keşke bi de onu 5800 görünebilir yapsaydım

Kardeş benden sana taktik pc suite ile telin adını değiştirebilirsin ben taktığım zaman 5800 XpressMusic diye gözüküyor Ama tabi icon c6

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
hayırlı olsun şimdi indiriyorum..:aha:

[sıze=1]----------eklendi @ 16:02:56 ---------- yazıldı @ 16:00:08 ----------[/sıze]

kardeş benden sana taktik pc suite ile telin adını değiştirebilirsin ben taktığım zaman 5800 xpressmusic diye gözüküyor ama tabi icon c6

indir dene kardeşim beğenirsen ne ala ama ben şunu başaramadım teelfon face de falan xpress music diye görünüyo amma pc suite ile bağlandığımda c6 gözüküyo

----------Eklendi @ 16:19:34 ---------- Yazıldı @ 16:14:29 ----------

YENİ Bİ FW YAYINLAYACAM AMA MAXİCEP TE DE İL BAŞKA Bİ SİTEDE BU SİTEYİ DE BIRAKIYORUM GİBİ BU FW Mİ BURADA HEBA ETMEM O PAYLAŞACAĞIM SİTE DAHA SADE DAHA İYİ İNSANLAR VAR KIYMET BİLEN EN AZINDAN VE YARDIM A KOŞAN :oke::oke::bye2::bye2:

hentbolcu

Üye
web hatası felan dio ama cok güzel olmus sewdim internet için kaldırmayı düşünüyorum

wanted_boys

Üye
ben indirdim çok güzel kurdum güzel olmuş fw ancak qwerty klavyeden hiç memnun değilim ben eski qwerty klavyemi istiyorum bunun dosyaları nerdedir cfw üzerinden değiştireyim private klasöründemi yoksa resource mi rofs2 yi çıkartıp değiştirip tekrar kurucam teşekürler :)

Üst Alt