GÜNCELLENDİ 18.05.2011 FİNAL 5800 C6 v20.v43 ORJİNALLİK -SADELİK-HIZ ÖN PLANDA

Sponsorlu Bağlantılar

warhacker

warhacker

Üye
Hocam şimdi gördüm N8 icon lu olan versiyonu çıkmış çok daha iyi ama sabah fw akşam fw sıkıyor insanı :D birde hafıza kartını tamamen silemiyorum bazı klasörler silinmiyor birazdan bir format atıcam tekrar da (yeni iconlar fena) klasörleri silmek için ne yapmamız lazım:D
+
ayrıca inş. bu fw de tuş kilidi simgesi gider sinir etti beni o simge :)
+
mesaj modu falan yokmu onu bi denesek mesajlarda hafif yavaşlama olayını düzeltmek için?

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
Hocam şimdi gördüm N8 icon lu olan versiyonu çıkmış çok daha iyi ama sabah fw akşam fw sıkıyor insanı :D birde hafıza kartını tamamen silemiyorum bazı klasörler silinmiyor birazdan bir format atıcam tekrar da (yeni iconlar fena) klasörleri silmek için ne yapmamız lazım:D

KARDEŞİM HAFIZA KARTINI TELEFONDA BİÇİMLENDİR DAAH SAĞLIKLI OLUŞAN DOSYAALR ZATEN KENDİNİN AMA VİRÜS VARSA TROJAN FALAN BİLMİYORUM BİLGİSAYRDA BİÇİMLENMEZ O ZAMAN

EVET N8 İKON İSTEYEN MECBUR OALCAKTI Bİ DEKONU GÜNCELLEMEK İSTEDİM AMA EMİN OL UZUN Bİ SÜRE BUNU KULLACAĞINA TAVSİYE EDERİM AÇILIŞ SESİ DE ORJİNAL OLDU :oke::oke:

warhacker

warhacker

Üye
KARDEŞİM HAFIZA KARTINI TELEFONDA BİÇİMLENDİR DAAH SAĞLIKLI OLUŞAN DOSYAALR ZATEN KENDİNİN AMA VİRÜS VARSA TROJAN FALAN BİLMİYORUM BİLGİSAYRDA BİÇİMLENMEZ O ZAMAN

EVET N8 İKON İSTEYEN MECBUR OALCAKTI Bİ DEKONU GÜNCELLEMEK İSTEDİM AMA EMİN OL UZUN Bİ SÜRE BUNU KULLACAĞINA TAVSİYE EDERİM AÇILIŞ SESİ DE ORJİNAL OLDU :oke::oke:

+
mesaj modu falan yokmu onu bi denesek mesajlarda hafif yavaşlama olayını düzeltmek için?

sonradan ekledim bunları yukarıdaki mesajada geç oldu bidaha yazıyım :)

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
+

sonradan ekledim bunları yukarıdaki mesajada geç oldu bidaha yazıyım :)

KARDEŞİÖM KİLİT OLAYI SRÜKLEYEREK AÇARSAN AÇI AÇMAZ GÖRÜNÜYO GİDİYO AMA YANDAN AÇINCA BİRAZ DURUYO EKRANDA ONU BENDE GÖRDÜM FARKETTİM AMA ZARARI YOK MENÜYE GİRİVERİNCE ZATEN GİDİYO

O EKRANI BUYUTEN MODDAN KAYNAKLANDI HERHALDE BU GÜN BENDE DENEDİM BAZEN TAKILIYO HAKLISIN AMA BAKALIM N8 İKONLU DA BU OLACAK MI DAAH BENDE YENİ KURDUM TELEFONA 2 SAAT ONCE :d::d::d:

AllEyesQnMe

Üye
Bu adamın kıymetini bilin. Adam gibi fw isteyenler de sorunsuz indirsinler. ;)

• Beğen
Tepkiler: warhacker
warhacker

warhacker

Üye
Bu arada bir sıkıntı daha vardı diğer fw de;
bana ntvspor dan mesaj geliyor bazen video lu açıyorsun bedavaya indiriyor video yu sende haberi izliyorsun o video da renkler karışmış falan öyle izlendi şuan bunu yüklüyorum temennim inş. bunda öyle değildir :)

dogan64

Üye
ellerine sağlık güzel olmuş.

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada bir sıkıntı daha vardı diğer fw de;
bana ntvspor dan mesaj geliyor bazen video lu açıyorsun bedavaya indiriyor video yu sende haberi izliyorsun o video da renkler karışmış falan öyle izlendi şuan bunu yüklüyorum temennim inş. bunda öyle değildir :)

kardeşim açıkçası siporla aram yok ama bazı kişilerin elbet bazı özel programalrı var belki bu n8 ikon tamamen n8 müzik çaların ikonlarını falan görmüşündür n8belki renk yönünden yüksek olduğu için belki o hata gider

----------Eklendi @ 00:36:20 ---------- Yazıldı @ 00:35:09 ----------

ellerine sağlık güzel olmuş.

beğenmene sevindim kardeşim güle güle kullanın n8 ikonlar tam oturmuş valal müzik ikonalrı falan tam olmuş ben yaptığım işten tatmin oldum sizde inşallah kullnadıkça beğenirisniz

warhacker

warhacker

Üye
İnşallah gider kardeşim bakıcaz yarın yine burdayım :)

D€nizhaN

D€nizhaN

Üye
teşekkürler kardeş. dememekte fayda var:bigstar::bigstar:

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler kardeş. dememekte fayda var:bigstar::bigstar:

rica ederim akrdeşim asıl ben teşekkür ederim size bi şey daha eğer ikonlar tamamen belirgin ve göze gizel görünsün istiyorsanız ekranın parlaklığını 3 yapın ortadan bir sağa doğru yükseltin :oke::oke: süper oluy

----------Eklendi @ 00:42:07 ---------- Yazıldı @ 00:41:32 ----------

İnşallah gider kardeşim bakıcaz yarın yine burdayım :)

tamam kardeşim bakalım :oke:

warhacker

warhacker

Üye
Kardeşim şu internetten video işine bi el at be lütfen. Hatta NTVSPOR yaz 2222 ye gönder bedavaya bi haberleri izle ama video yu indiriyorsun açılırken ses normal video bozuk ya bi mod bi video ayarı bişey yap lütfen mesela demin fb 4 yerli futbolcuyla anlaştı diye mesaj geldi video yu izleyemiyorum :( lütfen bi çözüm bul şu soruna :(

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim şu internetten video işine bi el at be lütfen. Hatta NTVSPOR yaz 2222 ye gönder bedavaya bi haberleri izle ama video yu indiriyorsun açılırken ses normal video bozuk ya bi mod bi video ayarı bişey yap lütfen mesela demin fb 4 yerli futbolcuyla anlaştı diye mesaj geldi video yu izleyemiyorum :( lütfen bi çözüm bul şu soruna :(

hacım inan bende mod falan la giderilecek bi şey olsa yaparım ama bilmiyorum ki :hmmm:hmmm multimedia ile gelen videoları düzeltmeyi bi modla giderilecek bi şey olsa inan gideririmm

warhacker

warhacker

Üye
çünkü diğer fw lerde olmuyor bu sorun muhtemelen bi eksik var fw de ama anladığım birşey değil benim.

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
çünkü diğer fw lerde olmuyor bu sorun muhtemelen bi eksik var fw de ama anladığım birşey değil benim.

tam olarak analdığım kadarıyla sen ntv spor a üyesin ve san video geliyor ama bozuk izleniyor kardeşim inan ben bilmiyorum bi de diğer arkadaşalra sonr nasıl yaptıklarını o soruunu nasıl gidrdiklerini öğrenirsen sıf o sorun için sana özel ayn fw ninsorununu giderir upload ederim aam nasıl gideriliyor bende bilmiyorum dediğin sorun

GLADYATÖR1581

GLADYATÖR1581

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim modlama bölüümünde ara kesin buılursun c6 lar için

cennqizz

Üye
dostum ben bunu yüklerken şarjım bitti ve telefon şimdi açılmıyo, açma tuşuna basınca hafif titriyo o kadar. düzelir mi bu? napcağımı bilen var mı?

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
emeğine sağlık:oke:

Üst Alt