güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rvnant3450

Üye
    Konu Sahibi
güncelleme
cihazını 4.0 a guncellemek istiyorum ama telefon ayarlar menüsüne giriyorum yazılım güncelleme diye bir yazı çıkmıyor bunun sebebi ne olabilir htc incredible s cihazim

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
"Ayarlar"a gir en altta "Hakkında" bölümünr gir. "Yazılım güncellemeleri" bas. Şimdi kontrol et e bas ve guncelle. Ve bildiğiniz üzere ya mobil internet açık olmalı yada Wirelessı açmalısınız saygılar hayırlı bayramlar :)

rvnant3450

Üye
    Konu Sahibi
"Ayarlar"a gir en altta "Hakkında" bölümünr gir. "Yazılım güncellemeleri" bas. Şimdi kontrol et e bas ve guncelle. Ve bildiğiniz üzere ya mobil internet açık olmalı yada Wirelessı açmalısınız saygılar hayırlı bayramlar :)

kardeş tamamda giriyorum bende güncelleme diye birşey yok

- - - Eklendi - - -

KARDEŞ DEDİGİN ŞEKİLDE GİRİYORUM AĞ FELAN YAZIYOR GÜNCELLEMELERİ KONTROL ET DİYE BİŞEY CIKMIYOR TELEFON ROOTLANMIS DAHA ÖNCE AMA BEN BUGÜN GİNGER ROOT DİYE PROGRAMLA ROOTU KALDIRDIM GENE GELMEDİ CİHAZ YURT DIŞI ONDAN KAYNAKLANIYOR OLABİLİRMİ ?

DreaMagiC

DreaMagiC

Üye
Yurt Dışıyla alakası yok bu model tüm cihazlara güncelleme geldi ancak cihazınızın stock roma dönmesi gerek tam anlamıyla bu konu hakkında bilgi almak için "betoner" adlı üyeden yardım almanızı tavsiye ederim benden daha bilgili bu konuda :oke:

rvnant3450

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş ben forumda yeniyim fazla anlamıyorum nasıl ulasabilirim ona sen bilgi veremezmisin nasıl donecegim hakkinda ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt