Çoklu Paylaşım Güncel Symbian ^ 3 Oyun Arşivi ve Symbian 3 Oyun Emülatörleri

Sponsorlu Bağlantılar

Konumu yararlı buldunuz mu?

• Evet

Kullanılan: 11 84.6%
  • Hayır

Kullanılan: 1 7.7%
  • Emin değilim.

Kullanılan: 1 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    13
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Arkadaşa da anlattığım gibi çok merakın varsa alıp deneyebilirsin. Ama en fazla 1 2 ay sonra eline bile almazsın. Program yok oyunlar çok eski. Sosyal medya programları zaten çalışmıyor. İnterneti de sağlıklı kullanamazsin zaten. Opera Mobile yüklü bende ama iş görmüyor.
Peki alinabilecek symbian bir telefon var mi hala

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Askerdeyken almıştım bende N8 i. O zamanlar WhatsApp filan daha aktifti kullanıyordum. Bugün bu telefona para vermek için bir sebep yok. Boşuna para vermeyin. Ben bir yerlere giderken film atıyorum izlemek için iyi oluyor. Onun dışında çekmeceden cikartmiyorum bile telefonu.
Ben symbian telefonlari ses kalitesi sebebiyle seviyorum o yuzden arayistayim :(
Mesaj birleştirildi:

Ben uğraşmıyorum artık o işlerle. Bence sende uğraşma.
Katiliyorum bu kervan yurumus artik
Mesaj birleştirildi:

Ben uğraşmıyorum artık o işlerle. Bence sende uğraşma.
İphone 5s5hsala alinir mi ya da 6

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Ben symbian telefonlari ses kalitesi sebebiyle seviyorum o yuzden arayistayim :(
Mesaj birleştirildi:

Katiliyorum bu kervan yurumus artik
Mesaj birleştirildi:

İphone 5s5hsala alinir mi ya da 6
Ben telefon işlerinden çok anlamıyorum. Çok fazla gereksiz mesaj birikti. Daha fazla konu dışı mesaj yazmayalım. :,-)

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Asphalt oyunları Sims avatar filan hepsi kasarak çalışıyor. Hatta Gameloft forumlarında bile konuşuldu bu sorunlar. İnanmayanlara video çekerek gösterebilirim. N8 in işlemcisi ve gpu su çok dandik. İki tane N8 aldım ikisinde de mi sorunlu telefonlar bana denk geldi?
Mesaj birleştirildi:

Neyse çok konu dışına çıktık. Daha fazla konu dışı mesaj yazmayalım.
Yalan söyleyecek halim yok ben oynuyordum kasmadan hatta süper lig yamasını bile yapmıştık pes'in.

vahhap

Üye
Pcdeki virtualbox a ne güzel winxp kurup açabiliyoruz. Virtualbox a symbian desteği gelse ne kadar güzel olurdu. O zaman ver 1 gb rami, 1 gb ekran kartini (ver kutsalı😂) pc üzerinde simule et. Oyunlara kol bile bağlayabilirsin. Böyle birşeyi 10 yildan beridir ariyorum fakat çıkmadi. Sanırım lisans sertifika vs olaylarından dolayı.
@KomiserMemoli_12 dediginiz gibi almaya değmez günlük hayatta pratik olarak hiçbir ise yaramaz. Bu symbian simülatörü olmadığı için sadece o dönemin programlarını yükleyip bakmak için alınır :)

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Pcdeki virtualbox a ne güzel winxp kurup açabiliyoruz. Virtualbox a symbian desteği gelse ne kadar güzel olurdu. O zaman ver 1 gb rami, 1 gb ekran kartini (ver kutsalı😂) pc üzerinde simule et. Oyunlara kol bile bağlayabilirsin. Böyle birşeyi 10 yildan beridir ariyorum fakat çıkmadi. Sanırım lisans sertifika vs olaylarından dolayı.
@KomiserMemoli_12 dediginiz gibi almaya değmez günlük hayatta pratik olarak hiçbir ise yaramaz. Bu symbian simülatörü olmadığı için sadece o dönemin programlarını yükleyip bakmak için alınır :)
Symbian emülatörü var zaten. İşletim sistemi düzgün yazilmadiktan sonra 5 GB ramde versen vasatı geçmeyen optimizasyonu yüzünden hiçbir isine yaramaz. Artık konu dışı mesaj yazılmasını istemiyorum. Konu kapanmıştır.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK