Çoklu Paylaşım Güncel Symbian ^ 3 Oyun Arşivi ve Symbian 3 Oyun Emülatörleri

Sponsorlu Bağlantılar

Konumu yararlı buldunuz mu?

• Evet

Kullanılan: 11 84.6%
  • Hayır

Kullanılan: 1 7.7%
  • Emin değilim.

Kullanılan: 1 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    13

vahhap

Üye
Hocam öncelikle eline sağlık. Galiba sis.mob.org da değişiklik yapmışlar ve hiçbir link açılmıyor 404 veriyor

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Olabilir 3 sene geçmiş üstünden konuyu açalı. Sen hangi oyunları istiyorsan söyle ben yarın bakarım. Malum artık Symbian ile ilgili uygulama ve oyun bulmak imkansıza yakın. Sistore ve applist uygulamalarını yükle telefonuna. Bu programlarda istediklerini bulabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

vahhap

Üye
Olabilir 3 sene geçmiş üstünden konuyu açalı. Sen hangi oyunları istiyorsan söyle ben yarın bakarım. Malum artık Symbian ile ilgili uygulama ve oyun bulmak imkansıza yakın. Sistore ve applist uygulamalarını yükle telefonuna. Bu programlarda istediklerini bulabilirsin.
Teşekkür ederim yok ben meraktan bakıyorum aslında. Şu an elimde n95 var belki ilerde n8 alırım o zaman yükleyeceğim sağol :D

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Teşekkür ederim yok ben meraktan bakıyorum aslında. Şu an elimde n95 var belki ilerde n8 alırım o zaman yükleyeceğim sağol :D
Valla benim elimde var şu anda inan bana para vermeye bile değmez. İşletim sistemi iyi optimize edilmemiş. Oyunların çoğunda kasma ve takılma yapıyor. Hatta bazılarında kendi kendine oyundan atıyor. Ben merak ettiğim için almıştım. Bir iki ay kullanırsın sonra yuzune bakmazsın. N8 lerin hoparlörleri hep patlak oluyor. Bende iki tane vardı ikisinde de hoparlörler patlak dışarı ses bozuk çıkıyor kulaklık lazım ben kulaklıkla kullanıyorum. Öyle her kulaklıkta olmuyor. Cihazın kendi kulaklığı var. Sonuç olarak alma derim

• Beğen

vahhap

Üye
Valla benim elimde var şu anda inan bana para vermeye bile değmez. İşletim sistemi iyi optimize edilmemiş. Oyunların çoğunda kasma ve takılma yapıyor. Hatta bazılarında kendi kendine oyundan atıyor. Ben merak ettiğim için almıştım. Bir iki ay kullanırsın sonra yuzune bakmazsın. N8 lerin hoparlörleri hep patlak oluyor. Bende iki tane vardı ikisinde de hoparlörler patlak dışarı ses bozuk çıkıyor kulaklık lazım ben kulaklıkla kullanıyorum. Öyle her kulaklıkta olmuyor. Cihazın kendi kulaklığı var. Sonuç olarak alma derim
hocam bilgi için sagol direkten döndük :D peki 5800 önerir misin

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Alacaksan n95 filan bak kendine. Ben kullandım 5800 çok guzel telefondu. Ama müzik telefonu. Ne için kullanıcan telefonu.

• Beğen

vahhap

Üye
Alacaksan n95 filan bak kendine. Ben kullandım 5800 çok guzel telefondu. Ama müzik telefonu. Ne için kullanıcan telefonu.
hocam sırf şu oyunlara programlara bakmak için alıyorum normalde android telefonum var :) hobi işte :D

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
hocam sırf şu oyunlara programlara bakmak için alıyorum normalde android telefonum var :) hobi işte :D
İyi paran varsa 808 purewiew var. Yoksa paran N8 alabilirsin. Askerde çok oyun oynadım internete girdim. N8 in en guzel yanlari dahili 15 GB hafizasi olması. HDMI girişi ile telefonu TV ye kendi dönüştürücüsü ile bağlanabiliyorsun. TV ekranından telefonu kullanabiliyorsun. Madem merakin var al o zaman N8 arka kamerası bugünkü birçok Android telefonlarla yarisacak kadar kaliteli.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve vahhap
gonyalı

gonyalı

Üye
İyisinden bulabilirsen nokıa c6-01 güzel telefon REAL FOOTBALL 2018 - 2019 HİÇ KASMIYOR Bİ ARA OYNAMIŞTIM.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Alacaksan N8 alacaksın. 15 GB hafıza var. Tekrardan ek hafıza kartı almakla ugrasmazsin. Hem kamerası da cok iyi. 12 MP çift flashli kamerası var.

• Beğen
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: vahhap, gonyalı ve MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Oyun için alıyorsan N8 öneririm ben de kullandım oyunları gayet güzel çalıştırıyor.
Çalıştırıyor ancak takılarak ve kasarak oynatıyor çoğu oyunu. İki tane N8 kullandım ikisinde de aynı. İşlemcisi ve gpusu çok dandik.

• Beğen
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Çalıştırıyor ancak takılarak ve kasarak oynatıyor çoğu oyunu. İki tane N8 kullandım ikisinde de aynı. İşlemcisi ve gpusu çok dandik.
valla benim oynadığım oyunlar kasmıyordu pes 2011, Asphalt, Sims 3, nfs, ve senin konuda paylaştığın oyunları takılmadan oynuyordum.

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Valla benim oynadığım oyunlar kasmiyordu pes 2011, Asphalt, Sims 3 vs.
Asphalt oyunları Sims avatar filan hepsi kasarak çalışıyor. Hatta Gameloft forumlarında bile konuşuldu bu sorunlar. İnanmayanlara video çekerek gösterebilirim. N8 in işlemcisi ve gpu su çok dandik. İki tane N8 aldım ikisinde de mi sorunlu telefonlar bana denk geldi?
Mesaj birleştirildi:

Neyse çok konu dışına çıktık. Daha fazla konu dışı mesaj yazmayalım.

Son düzenleme:
  • Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Tamam bilgilendirme için teşekkürler. İşim bitsin akşama kaldığım yerden oyunları yüklemeye devam edeceğim.
Babacan paralama kendini artik symbian öldü gerçekten
çabalarimiz bundan sonra beyhude kaliyor :(
Bir de 2. El bir n8 buldum 120 diyor herif ne dersin baslasam mi keyif icin tekrar?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Babacan paralama kendini artik symbian öldü gerçekten
çabalarimiz bundan sonra beyhude kaliyor :(
Bir de 2. El bir n8 buldum 120 diyor herif ne dersin baslasam mi keyif icin tekrar?
Arkadaşa da anlattığım gibi çok merakın varsa alıp deneyebilirsin. Ama en fazla 1 2 ay sonra eline bile almazsın. Program yok oyunlar çok eski. Sosyal medya programları zaten çalışmıyor. İnterneti de sağlıklı kullanamazsin zaten. Opera Mobile yüklü bende ama iş görmüyor.

• Beğen
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Arkadaşa da anlattığım gibi çok merakın varsa alıp deneyebilirsin. Ama en fazla 1 2 ay sonra eline bile almazsın. Program yok oyunlar çok eski. Sosyal medya programları zaten çalışmıyor. İnterneti de sağlıklı kullanamazsin zaten. Opera Mobile yüklü bende ama iş görmüyor.
Anliyorum. Lanet gelsin dostum yillardir keyif aldigimiz oyuncağımız da bozuldu. Ben de saat ve dolmakalem ile ilgileniyorum son 2 yildir.

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Anliyorum. Lanet gelsin dostum yillardir keyif aldigimiz oyuncağımız da bozuldu. Ben de saat ve dolmakalem ile ilgileniyorum son 2 yildir.
Askerdeyken almıştım bende N8 i. O zamanlar WhatsApp filan daha aktifti kullanıyordum. Bugün bu telefona para vermek için bir sebep yok. Boşuna para vermeyin. Ben bir yerlere giderken film atıyorum izlemek için iyi oluyor. Onun dışında çekmeceden cikartmiyorum bile telefonu.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve vahhap