LG E 612 Optimus L5 Güncel ROM Listesi (15.01.2016)[Son Güncelleme]

Sponsorlu Bağlantılar

relentless34

Üye
CM 10.1 Beta 7 çıktı.
En yeni Adreno 200 GPU Driver'ı lakin yedek almanızda fayda var çünkü sorun olabilir.beyaz ekranda falan kalabilir yani.geriye dönmek için yedek almayı unutmayın.xda konu linki

AzizBasgan

AzizBasgan

Üye
    Konu Sahibi
Vanir Rom l5'e çıktı dostlar Konuda...

azrail123

Üye
CyanogenMod 10.2'de wireless'ı çalıştıramadım. Nedendir acaba ? Yada bu sorunu başka yaşayan var mı ?

relentless34

Üye
Deneyen var mı Vanir'i? SS verilirse iyi olur.
Arkadaşlar V20f root'da Deep Sleep çalışmıyor.V20G çıktı.PACMAN ROM'un linki yanlış verilmiş.Aslında link bu.Konuya ekleyin.

artist2537

artist2537

Üye
Deneyen var mı Vanir'i? SS verilirse iyi olur.
Arkadaşlar V20f root'da Deep Sleep çalışmıyor.V20G çıktı.PACMAN ROM'un linki yanlış verilmiş.Aslında link bu.Konuya ekleyin.
Pacman rom calisiyor mu ki kurulumda hata veriyordu ???deep sleep kerneli ile 1100 mhzlik kernel aynı anda çalışmaz mı illa birini mi kullanacagız ???

relentless34

Üye
Verdiğim linkteki çalışıyor.official sürüm.ama ben beğenmedim.
Aynı anda iki kernel kullanamazsın :DCM 10.2 BETA 1.2 çıktı.

artist2537

artist2537

Üye
Verdiğim linkteki çalışıyor.official sürüm.ama ben beğenmedim.
Aynı anda iki kernel kullanamazsın :DCM 10.2 BETA 1.2 çıktı.
İki kerneli gectim 1100 mhzlik kernel calismiyor cm10.2 beta 1.2 de ??pacman rom ve paranoid androidı denedim ve ikisindede ''p-silme tuşu-harf sayı geçiş tusu'' yani köşelerde kalan tuşlar çalışmıyor gibi bende mi sorun vardı acaba ?? daha doğrusu ekranın alt tarafında bi dokunmayı algılamama mevcut ??

relentless34

Üye
Ben beta 1.1 kullanırken 1.1 ghz kerneli flaşladım.ilk flaşladığımda sorun yoktu ama deep sleep çalışmadığı için deep sleep kernele geçtim.daha sonra tekrar flaşladığımda telefon sürekli restart atıyordu hiç açılmadan.mecbur format attım.yani kernelde sorun olabilir.
Pacman romda da ben aynı sorunla karşılaştım.köşelerdeki tuşların algılaması zayıf.

artist2537

artist2537

Üye
Ben beta 1.1 kullanırken 1.1 ghz kerneli flaşladım.ilk flaşladığımda sorun yoktu ama deep sleep çalışmadığı için deep sleep kernele geçtim.daha sonra tekrar flaşladığımda telefon sürekli restart atıyordu hiç açılmadan.mecbur format attım.yani kernelde sorun olabilir.
Pacman romda da ben aynı sorunla karşılaştım.köşelerdeki tuşların algılaması zayıf.
aynen kernel bende de bi kaç resetlemişti telefonu..
pacman ve paranoiddde öyle bi sorun var köşeler işlemiyo..

relentless34

Üye
CM yakın zamanda RC sürüme geçer.Official CM çalışmaları tekrar kaldığı yerden devam ediyor.Rootlu V20G buldum sabah linkini paylaşırım.

artist2537

artist2537

Üye
CM yakın zamanda RC sürüme geçer.Official CM çalışmaları tekrar kaldığı yerden devam ediyor.Rootlu V20G buldum sabah linkini paylaşırım.

pacman rom ve paranoidde ki alt kısımların dokunmaya karşı zayıf olmasının çözümünü buldum :) slimpie özelliğinden kaynaklanıyor slimpie'yi devre dışı bırakınca tuşlar düzgün çalışıyor ;)

AzizBasgan

AzizBasgan

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar artik romlari haftalik olarak degistiricem. Malum okullar acildi cumartesi ve pazar gunleri romlari ekleyecegim.

relentless34

Üye
pacman rom ve paranoidde ki alt kısımların dokunmaya karşı zayıf olmasının çözümünü buldum :) slimpie özelliğinden kaynaklanıyor slimpie'yi devre dışı bırakınca tuşlar düzgün çalışıyor ;)
Yine de sevmedim ben :D

Ordulu Celal

Üye
Beyler benim birkaç sorum olacak
s4 temalarını nasıl yükleyebilirim
cynaogen mod u nasıl yükleyebilirim ve bunların telefona ne gibi katkısı placak birde gapps linkini atarmısınız forumdaki çalışmıyorda o şimdiden teşşekkür ederim

artist2537

artist2537

Üye
cynaogen mod u nasıl yükleyebilirim ve bunların telefona ne gibi katkısı placak birde gapps linkini atarmısınız forumdaki çalışmıyorda o şimdiden teşşekkür ederim
gapps linkı çalışıyor..
Cygan mod u da konunun başında yazıyor nasıl yükleyeceğin..
s4 teması vardı konuda ama silinmiş sanırım htc ve experia z temaları var htc temasını tavsiye ederim..

relentless34

Üye
Play storeda var

Ordulu Celal

Üye
Arkadaslar yardimlariniz icin tessekkur ederik bemim bir sorum daha olacsk babamin samsung galaxy acesi var bende onu almak istiyorum ama sistem yetersizligi varmis aklima o takiliyor aceyi alimmi almiyimmi iki telefon arasindaki farklar nedir hangisi daha iyidir

Üst Alt