[GÜNCEL]**[5800 Speedx Edition]** 5800 için sorunsuz c6 FW Sİ aramaya son..

Sponsorlu Bağlantılar

kadirkurtyesil

kadirkurtyesil

Üye
    Konu Sahibi
peki bu prg yi yüklediğimizde istediğimiz zmn kaldırabilirmiyiz nasıl kaldırıcaz
bu program deıldır . telefon için düzenlenmıs işletim sistmedir. memnun kalmassanınz değiştirebilir orjinal işletim sistemini kurabilirsiniz.

--------------- Ekleme ---------------

Mesajlardaki Saat Problemi Devam Ediyor..!
vallahi dostum bende mesaj saat problemı yok.
telefonu orjinal ayarlara döndürüp denedinmi*

halrahcal

Üye
dostum yanlıs kurlum yapıyorsun.
sadece 5*4 ve 4*4 dekı dosyaları kullanarak kurulum yapacaksın
bak nasıl yapcagını anlatıyorum.
ogm_jaf prgramını calıstır go de BB5 sekemsıne gel telefonu ofline seç .
manual flash. dead usb. normal mode ve factory set kutularına tik at sadece. crt 308 ve use ınının yanında tik olmasın.
şimdi ışıklarda MCU ya tıkla indirmiş oldugunuz dosya ıcındekı RM-356_52.0.007_prd.core.C0R adlı dosyayı secın
ppmye basıp RM-356_52.0.007_prd.rofs2.V01 bu dosyayı secın
ape varıanta tıklayıp RM-356_52.0.007_026_000_U01.uda.fpsx bu dosyayı seçin ve direk flash tusuna basın cıkan uyarıya evet deyın ve hemen telefonun acma kapama tusuna basın program telefonunuzu algılayacak ve kurulum baslayacaktır.

ilgin için yardımın için çok teşekkür ederim. ama birkaç şey düzelmesine rağmen işime yarayacak şeyler düzelmedi. mesela bi tanesi web'e hiç bir şekilde bağlanamıyorum. şansımmıdır nedir...
eğer varsa yüklemeyi anlatan bi sayfa linki verirsen, son kez kendim okuyup kontrol edeyim. seni daha fazla rahatsız etmeyeyim. benim okuduğum yerde söylediğim şekilde anlatıyordu.

olmazsa, sağlık olsun dicez ve ben bu sevdadan vazgeçcemm

kadirkurtyesil

kadirkurtyesil

Üye
    Konu Sahibi
ilgin için yardımın için çok teşekkür ederim. ama birkaç şey düzelmesine rağmen işime yarayacak şeyler düzelmedi. mesela bi tanesi web'e hiç bir şekilde bağlanamıyorum. şansımmıdır nedir...
eğer varsa yüklemeyi anlatan bi sayfa linki verirsen, son kez kendim okuyup kontrol edeyim. seni daha fazla rahatsız etmeyeyim. benim okuduğum yerde söylediğim şekilde anlatıyordu.

olmazsa, sağlık olsun dicez ve ben bu sevdadan vazgeçcemm
http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...atimi-resimli-ve-ayrintili-0-hata-390090.html

Newpronik

Üye
şimdi fwyi tekrar kuracağım bakalım düzelecekmi birde dzmusic tam çalışmıyor kamera tuşuna basınca durdurup devam etme eywallah ama yeşil ve kırmızı tuşlar işlemiyor

de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
vallahi dostum bende mesaj saat problemı yok.
telefonu orjinal ayarlara döndürüp denedinmi*

orjinal ayarlara döndürmekten kastın formatsa evet attım..kastettiğin başka bişeyse ne olduğunu ve nasıl yapıldığını kısaca özetlersen ben de tekrar denerim..

kadirkurtyesil

kadirkurtyesil

Üye
    Konu Sahibi

orjinal ayarlara döndürmekten kastın formatsa evet attım..kastettiğin başka bişeyse ne olduğunu ve nasıl yapıldığını kısaca özetlersen ben de tekrar denerim..
kardesım format deil soft format ayarlara gir telefon ayarları oradan telefon yönetimi ve ordan örjinal ayarlar demelisin.

kuzenix

Üye
fw herşeyiyle iyi güzel hoş şuana kadar forumdaki bütün fw leri denedim hatasız olanı budur diyecekken şarj sorunu çıktı karşıma, dün gece şarj ettim ve bugun itibarıyla 1 saat muzik dinledim 2-3 diş indi.

de_la_vega_66

de_la_vega_66

Üye
kardesım format deil soft format ayarlara gir telefon ayarları oradan telefon yönetimi ve ordan örjinal ayarlar demelisin.

denedim ama sonuç değişmedi..ortalama her 10 mesajdan bi tanesi 1 saat önce geliyo

zeormayk40

Üye
gerçekten çok güzel bir fw müzik çalarda bir iki kez dondu tam anlayamadım ama inş sorun yaratmaz ,teşekkürler

zeormayk40

Üye
arkadaşlar müzik çalardayken 1. dakikadan sonra tel in ışıgı kapanıo ortadaki menü tuşuna basınca açılıyor bu neden böle acaba

sucer42

sucer42

Üye
çok güzel hazırlanmış dokunmatik hassasiyetine çok hayran kaldım

ANCAAAAAAK BİDE 10 DK kilitlenmeden kullanabilseydim

içimde kaldı , ne yapalım başka bir fw kuracağım

kadirkurtyesil

kadirkurtyesil

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar müzik çalardayken 1. dakikadan sonra tel in ışıgı kapanıo ortadaki menü tuşuna basınca açılıyor bu neden böle acaba

neden olacak ışık zaman aşımını değiştir. ayarlar telefon ekran ayarlarından.:oke:

usersuser

Üye
arkadaslar yenı telefon aldım 5800... v51 var telefonda ben bu guncellemeyı mı ındıreyım kurayım yoksa kendi sitesinden indirdigim güncellemeyi mi kuralım..

anyy_ra

Üye
bu güne kadar neredeyse tüm cfw leri denedim. bir yeri iyi olsa diğer yeri bozuluyor. ben artık karar verdim Orjınale dönmeye. cfw nin görünümü mükemmel ama donma yapıyor haritalarda donuyor medya tusu çalışmıyor ve benzeri bir cok hata.

erkan8134

erkan8134

Üye
valla kardeşim bi türlü kuramıyorum fazla anlmam ondan heralde pc ye indirdim ama rardan cıkaramadım bi türlü

AlpReis

AlpReis

Üye
:hmmm

kadirkurtyesil

kadirkurtyesil

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel hazırlanmış dokunmatik hassasiyetine çok hayran kaldım

ANCAAAAAAK BİDE 10 DK kilitlenmeden kullanabilseydim

içimde kaldı , ne yapalım başka bir fw kuracağım

ne kitlenmesi arkadasım bende kitlenme flan yok .telefonu kutulumdan önce ve sonra formatladınmı.

son_akinci

Üye
kurmak için girince reklam çıkıyor nerden indire bilirim

sucer42

sucer42

Üye
hemde iki defa

ama kurulumdan önce formatlanacağını bilmiyordum

format dediğin *#37370# yi diyorsun değilmi

--------------- Ekleme ---------------

ne kitlenmesi arkadasım bende kitlenme flan yok .telefonu kutulumdan önce ve sonra formatladınmı.

hemde iki defa

ama kurulumdan önce formatlanacağını bilmiyordum

format dediğin *#37370# yi diyorsun değilmi

drcslm

Üye
arkadaşlar biraz önce bu fw yi kurdum v51 versiyonuna göre modiifiyelenmiş. telefon stabil olarak çalışıyor. ayrıca xm medya tuşu gayet iyi çalışıyor. ama bu da istediğim bunlar falan değil bana şarj lazım. başlangıçta çalışan gereksiz programların iptal edilmesi + hız + şarj + hack dosyaları. 4*5 - 3*4 gibi kullanımı hiç kullanmıyorum. spb mobile programı en güzeli ekrana istediğini yerleştir 1 den fazla ekran oluştur direk ulaş. sanırım istediğim gibi bir fw bulmam zor. spb nin örnek resmi aramalara çağrılara profillere alttaki vermiş olduğum resim dosyasında görüldüğü gibi üzerine tıklayarak direk ulaşabiliyorsunuz. başlangıc resmi olsa ne olur olmasa ne olur. telefonun şarjı bitmediği müddetçe kapatmıyorum ki çoğu kişide aynısını yapıyor. ama zevkler ve renkler tartışılmaz işte

Üst Alt