Yardım Güç tuşu sorunu ve batarya % 20 de kapanma

Sponsorlu Bağlantılar

apex2121

apex2121

Üye
    Konu Sahibi
Güç tuşu sorunu ve batarya % 20 de kapanma
Arkadaslar iphone 5 imin güç tuşu sorunlu iyi basmıyor,apple güç tuşu sorunlu cihazları değişim yapıyormuş brighstar garantili cihazımı değişebilir miyim artı ikinci sorunumda şarjımın yüzde 20 civarında pil zayıf diyip kapanıp beş dk sonra tekrar açılması. Cihazımı değişimini yaparlar mı. Şimdiden teşekkürler.

ExpertMurderer

ExpertMurderer

Üye
cihaz değişimi yapabilirler ama yapmayadabilirler çünkü bunlar çözülecek arızalar

• Beğen
Tepkiler: apex2121
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Arkadaslar iphone 5 imin güç tuşu sorunlu iyi basmıyor,apple güç tuşu sorunlu cihazları değişim yapıyormuş brighstar garantili cihazımı değişebilir miyim artı ikinci sorunumda şarjımın yüzde 20 civarında pil zayıf diyip kapanıp beş dk sonra tekrar açılması. Cihazımı değişimini yaparlar mı. Şimdiden teşekkürler.
en iyisi götür garantiye en azından sorun ne öğrenmiş olursun

• Beğen
Tepkiler: apex2121
Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Benim de kapanma sorunu vardı. Ekran değişimi yaptırmıştım önceden. Apple serviste ingiltere de. Sonra telefon kapanma sorunları başladı. Almanya gezim sırasında gittin servise beklenmeyen restartlar gibisinden bir şeyler söyledim anlattım telefonu değiştirdiler direk.

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Değişmeme ihtimali var.

apex2121

apex2121

Üye
    Konu Sahibi
Brightstar garantisi olduğu için yurtiçi kargoyla kocaeline gönderecem. Değişim yapmazlar kanımca.

Üst Alt