GTA San Andreas Modern Mod Mobile 2016 (Cleo Modlu Rootsuz Yeni Versiyon)

Sponsorlu Bağlantılar

saitemre123

saitemre123

Üye
Birçok Kişi Benim Cihazımda Açılmıyor Yazmış.Bende de Açılmıyordu.Fakat Başka Modlar Ararken Yabancıların Bulduğu Çözümü Keşfettim.Açılmama Sebebi Gpu'nun(Ekran Kartı) Modeli.Çözümü İse Şöyle İlk Olarak Gpunuza Bakıyorsunuz Şu Üç Çeşitten Biri Olmalı:Adreno,Mali,PowerVR.Gpunuzu Öğrendikden Sonra Android/Data/com.rockstargames.gtasa/texdb/txd' ye Geliyoruz.5 Tane Dosya Var Bunların İlk Üçünü Gpunuza Göre Tekrar İsimlendirmelisiniz.Örneğin PowerVR'yse txd.pvr.dat Adrenoysa:txd.dxt.dat gibi.Umarım İşe Yarar.

turancen

turancen

Üye
Bende oyunu açıyor, tam adamı hareket ettirince oyun hemen kapatıyor, bir türlü düzeltemedim.

gragold

Üye
kopma sorunları yaşıyorum bende.

Nev41

Üye
İndirme Link nerde ??

Türkcephesi

Türkcephesi

Üye
7.0 surum A7 oyundan atiyor napmam gerekiyor

turancen

turancen

Üye
Şu oyunu android 6 ve 7 de bir türlü oynayamadım, içimde kaldı be :) normal sürüm çalışıyor lakin modlu bir türlü açamadım.

• Beğen
Tepkiler: tekhece57 ve Gofrettin115
KELGER

KELGER

Üye
türkçe mi değil mi

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Oyun durduruldu
£

Son düzenleme:
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Para hilesi yaptım cheater Apk Ile nasıl kaldırırım?

£

ismail gezer

Üye
Kardes senin bu çıkarıp araba falan indirdiğin konsolu nasıl açıyoruz onu anlamadım
Kardes cevap verirmisin. Bu araba falan indirdiğimiz konsolu nasıl açıyoruz onu anlamadım

KELGER

KELGER

Üye
2014 sürüm mü 2018 mi

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
linkler ticari amaçlı para kazanmak için konulmuş @Buğra böyle birşey varmı?

Ahmet_ogz

Üye
Cleo menüsü nasıl aktif ediliyo herşey oldu bir tek o kaldı

Ahmet_ogz

Üye
Zagor reis bi yardımcı ol 2018 modunda data yok bende datayı 2016 olandan alıp yükledim sadece modern mod oldu cleo falan hız ölçer power falan yok PLS

Misafir - 284917

Benim telefonum Note 3 telefonum 5.0 bir sıkıntı olurmu okadar farktan

Üst Alt