GTA Liberty City Stories Türkçe Yama v1.08


LeoArmut

Üye
Grand Theft Auto: Liberty City Stories Android Vers. Türkçe Yama
Menü ve Arayüz: %100
Diyaloglar: %100
Proje Koordinatörü: Sedat Bozkurt
Çevirmenler: Tr Heroes, Zagor Tv

Serinin bu oyununda dil dosyası apk içine değilde obb dosyasının içine entegre edildiğinden dosya boyutu bir hayli fazladır fakat indirip kurduğunuzda extradan dataya ihtiyaç duymaz. Zaman içinde dil dosyasını apk içine ekleyipte çalıştırabilmenin bir yolunu bulursam full data yerine sadece dil dosyasını paylaşırım.

Türkçe Oynanış Videosu
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Tüm Görevler


================ UYARILAR VE ÖNLEMLER ====================
Kuruluma başlamadan önce eğer cihazınızda oyunun orjinal sürümü kuruluysa yedeğini mutlaka alın.
Türkçe yama oyunun ps2 sürümünden uyarlandığından çeşitli hatalar olabilir. Karşılaştığınız ve düzeltilmesini istediğiniz kısımları [email protected] adresine rapor edin düzenlemesini yapıp konuyu güncelleyelim.


================ KURULUM ====================
1) APK dosyasını cihazınıza kurun.
2) Data klasörü içindeki "com.rockstargames.gtalcs" klasörünü /Android/Obb/ klasörünün içine kopyalayın.
3) İyi oyunlar

İndirme BağlantılarıLütfen ayrıntılı kaynak belirtmeden, izin almadan, bilgim dışında Reupload yapmayın.
Şuan İndiriyorum İnşallah Olur
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt