GTA 4 Türkçe Yama İndir


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Dünyaca ünlü oyun yapımcısı Rockstar Games tarafından piyasaya sürülen sayısız oyundan bir tanesi olan Grand Theft Auto 4 yani GTA 4 olarak bildiğimiz ünlü oyun açık dünya üzerinde geçen bir karakterin hikayesini oynadığımız oldukça popüler bir oyundur. Gerek online özelliği gerekse hikaye modu sayesinde milyonlarca kişi tarafından sevilerek oynanan ve halen yüz binlerce oyuncusu olan GTA 4 şuanda birçok platform üzerinden oynanabiliyor.

GTA 4 Türkçe Yama Nasıl Yapılır ?

Eğer sizde GTA 4 oynuyorsanız ve görevleri yaparken oyunda zorluklar çekiyorsanız tıklayarak GTA 4 Türkçe yama indirebilir ve oyuna yama yaparak Türkçe dil desteği ile beraber oyunu oynayamaya devam edebilirsiniz. Öncelikle belirtmek gerekiyor ki indireceğiniz GTA 4 Türkçe yama dosyası sadece 1.0.7 Patch ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. O sebeple GTA 4 1.0.7 Patch dosyasını da tıklayarak indirmeniz gerekiyor.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Önce 1.0.7 Patch dosyasını oyunun yüklü olduğu bölüme çıkartarak uygulayın. Daha sonrasında indirmiş olduğunuz GTA 4 Türkçe yama dosyasının içinde yer alan Amerikan GTX dosyasını kopyalayıp C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\common\text içerisine atmanız gerekiyor. Daha sonrasında oyuna girebilir ve oyunu Türkçe dil desteği ile oynamaya başlayabilirsiniz. Bu yama ile beraber oyunun menüsü %100 Türkçe olacak diğer taraftan alt yazılar ise %90 oranında Türkçe olacaktır.

Oyunun son görevinde Dimitri karakteri ile anlaşmak yerine onu öldürmeyi seçmeniz gerekmektedir. Eğer öldürmeyi seçmezseniz oyunda bazı görevleri İngilizce olarak oynamanız gerekmektedir.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt