Gta 4 liberty city

• 12 Ağustos 2014
  • 868 Okunma
  • 19 Cevap

1. Beyler bugün gta 4 kurdum ama liberty citymiş nese sorunuma gelelim oyun başlıyor evler binalar gözükmüyor şimdi bana 1.0.0.7 patch kur demeyin çünkü onun gta 4 için oldugunu gördüm ve kurdum yinede işe yaramadı oyunu baştan kurmak zorunda kaldım gta 4 liberty city için böyle patch varmı veya başka bir çözüm lütfen yardım edin.

Yazan: theottomandg
  2. Denedin mi dostum bunu?

3. yüklensin bi onuda denerim. Ama gta 4 için yazıyor bende işe yarayacakmı bide ben liberty city kurdum gta 4 normalini kurmam mı lazım oynamak için.?

4. Liberity de çok bi değişiklik yok çalışacağını düşünüyorum. Hayır gerekmiyor liberty city kurup oynayabilirsin.

5. gta 4 de nasıl gircem liberty city den acıyorum oyunu 2 dlc gibi şey var altlarında play var sadece 2 . var ben gta 4 ün normaline nasıl gircem?[DOUBLEPOST=1407850706,1407850634][/DOUBLEPOST]Şu ekran olayı düzelsin liberty city de razıyım . Sadece su ekran düzelsin.

6. Gta 4 ü ayrıyetten yüklemelisin. Liberty city i seçeceksin. İkisi faklı oyunlar

7. Kardeşim yaptım videodakileri oldu biraz geç yükleniyo görüntü ama yerli yerine geliyor acaba bu ayarlarla daha fazla oynasak daha iyi performans elde edebilirmiyiz.?

8. Sanırım olabilir. Grafik ayarlarından grafikleri düşürmeyi dene.

9. Bide 2 gb ekram kartım var su ayarları yapmadan
    önce 59 mb olarak görüyordu oyun suan 129 mb olarak görüyor nedenki ?

10. Gta optimizasyonu çook çok kötü bir oyun. Bir yolu vardı sanırım biraz araştırıp yazarım[DOUBLEPOST=1407854263,1407854095][/DOUBLEPOST]
    Dostum ekran kartının güncel olup olmadığını kontrol eder misin

11. su videodaki ayarları 2 den 10 na cıkardım 599 mb oldu

12. üçünün aynı anda bilgisayarında yüklü olmasını istiyorsan gta 4 complete edition yükle

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. fatal error veriyor ya patchlerinide yükledim olmuyor açılıyordu ne güzel oynuyordum error vermeye basladı. Tahminim microsoft disk sürücüsünü taradı dosyaları sildi ondan olabilir mi?

14. aldığın hatayı tam olarak yazar mısın

15. normal eflc.exe den girince eflc fatal error srlc10 hatasını alıyorum... LauncEFLCc den girince seculauncher error alıyorum . Yardım edersen sevinirim dostum oyuna giriyordum pc disk gözden geçirmesi yaptı biraz bişeler sildi sonra bu hatayı almaya başladım[DOUBLEPOST=1408050942,1408050370][/DOUBLEPOST]şimdi sildim yeniden yüklüyorum sırayla siz bişey derseniz onları kurcam[DOUBLEPOST=1408051516][/DOUBLEPOST]yerel disk d ye kuruyorum suan bakalım

16. Dostum birazcık internette araştırma yapsan bu kadar zahmete gerek kalmayacak :(
    1- 'commandline' adında bir metin belgesi oluştur
    2- -norestriction -nememrestrict <-- Bu kodları onun içine yapıştırıp oyunun kurulu olduğu dosyaya at.

Bu kadar basit bi işlem için koskoca oyunu silmişsin :)

17. Zaten o dosya var hattta videosunu sen atmistin ben oyunda evler gozukmuyordu onu yaptim duzeldi oyuna girmiyo onla ilgisi yokki[DOUBLEPOST=1408129358,1408129253][/DOUBLEPOST]Ama verdigin kodlar farkli o yuzden ise yarayabilir bilmiyorum ancak onceki dosyanin icinemi yapacam bunu

LG ile gönderdi
  18. Dediğimi aynen yap. Metin belgesi oluştur içine onları kopyalayıp oyunun oldugu dosyaya yapıştır.

19. Onceki metinin icine yapistirsam olmazmi cunku yeni acarsam oburu gider ozaman ekran sorunu olur.

LG ile gönderdi
  20. Olur herhalde. dene istersen

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 06:16