Haber Gta 4 liberty city

Sponsorlu Bağlantılar

theottomandg

theottomandg

Üye
    Konu Sahibi
Gta 4 liberty city
Beyler bugün gta 4 kurdum ama liberty citymiş nese sorunuma gelelim oyun başlıyor evler binalar gözükmüyor şimdi bana 1.0.0.7 patch kur demeyin çünkü onun gta 4 için oldugunu gördüm ve kurdum yinede işe yaramadı oyunu baştan kurmak zorunda kaldım gta 4 liberty city için böyle patch varmı veya başka bir çözüm lütfen yardım edin.

Otroligt

Otroligt

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Denedin mi dostum bunu?

theottomandg

theottomandg

Üye
    Konu Sahibi
yüklensin bi onuda denerim. Ama gta 4 için yazıyor bende işe yarayacakmı bide ben liberty city kurdum gta 4 normalini kurmam mı lazım oynamak için.?

Otroligt

Otroligt

Üye
yüklensin bi onuda denerim. Ama gta 4 için yazıyor bende işe yarayacakmı bide ben liberty city kurdum gta 4 normalini kurmam mı lazım oynamak için.?
Liberity de çok bi değişiklik yok çalışacağını düşünüyorum. Hayır gerekmiyor liberty city kurup oynayabilirsin.

theottomandg

theottomandg

Üye
    Konu Sahibi
gta 4 de nasıl gircem liberty city den acıyorum oyunu 2 dlc gibi şey var altlarında play var sadece 2 . var ben gta 4 ün normaline nasıl gircem?Şu ekran olayı düzelsin liberty city de razıyım . Sadece su ekran düzelsin.

Otroligt

Otroligt

Üye
gta 4 de nasıl gircem liberty city den acıyorum oyunu 2 dlc gibi şey var altlarında play var sadece 2 . var ben gta 4 ün normaline nasıl gircem?Şu ekran olayı düzelsin liberty city de razıyım . Sadece su ekran düzelsin.
Gta 4 ü ayrıyetten yüklemelisin. Liberty city i seçeceksin. İkisi faklı oyunlar

theottomandg

theottomandg

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim yaptım videodakileri oldu biraz geç yükleniyo görüntü ama yerli yerine geliyor acaba bu ayarlarla daha fazla oynasak daha iyi performans elde edebilirmiyiz.?

Otroligt

Otroligt

Üye
Kardeşim yaptım videodakileri oldu biraz geç yükleniyo görüntü ama yerli yerine geliyor acaba bu ayarlarla daha fazla oynasak daha iyi performans elde edebilirmiyiz.?
Sanırım olabilir. Grafik ayarlarından grafikleri düşürmeyi dene.

theottomandg

theottomandg

Üye
    Konu Sahibi
Bide 2 gb ekram kartım var su ayarları yapmadan
önce 59 mb olarak görüyordu oyun suan 129 mb olarak görüyor nedenki ?

Otroligt

Otroligt

Üye
Gta optimizasyonu çook çok kötü bir oyun. Bir yolu vardı sanırım biraz araştırıp yazarım
Bide 2 gb ekram kartım var su ayarları yapmadan
önce 59 mb olarak görüyordu oyun suan 129 mb olarak görüyor nedenki ?
Dostum ekran kartının güncel olup olmadığını kontrol eder misin

theottomandg

theottomandg

Üye
    Konu Sahibi
su videodaki ayarları 2 den 10 na cıkardım 599 mb oldu

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
üçünün aynı anda bilgisayarında yüklü olmasını istiyorsan gta 4 complete edition yükle

theottomandg

theottomandg

Üye
    Konu Sahibi
fatal error veriyor ya patchlerinide yükledim olmuyor açılıyordu ne güzel oynuyordum error vermeye basladı. Tahminim microsoft disk sürücüsünü taradı dosyaları sildi ondan olabilir mi?

Otroligt

Otroligt

Üye
fatal error veriyor ya patchlerinide yükledim olmuyor açılıyordu ne güzel oynuyordum error vermeye basladı. Tahminim microsoft disk sürücüsünü taradı dosyaları sildi ondan olabilir mi?

aldığın hatayı tam olarak yazar mısın

theottomandg

theottomandg

Üye
    Konu Sahibi
normal eflc.exe den girince eflc fatal error srlc10 hatasını alıyorum... LauncEFLCc den girince seculauncher error alıyorum . Yardım edersen sevinirim dostum oyuna giriyordum pc disk gözden geçirmesi yaptı biraz bişeler sildi sonra bu hatayı almaya başladımşimdi sildim yeniden yüklüyorum sırayla siz bişey derseniz onları kurcamyerel disk d ye kuruyorum suan bakalım

Otroligt

Otroligt

Üye
normal eflc.exe den girince eflc fatal error srlc10 hatasını alıyorum... LauncEFLCc den girince seculauncher error alıyorum . Yardım edersen sevinirim dostum oyuna giriyordum pc disk gözden geçirmesi yaptı biraz bişeler sildi sonra bu hatayı almaya başladımşimdi sildim yeniden yüklüyorum sırayla siz bişey derseniz onları kurcamyerel disk d ye kuruyorum suan bakalım
Dostum birazcık internette araştırma yapsan bu kadar zahmete gerek kalmayacak :(
1- 'commandline' adında bir metin belgesi oluştur
2- -norestriction -nememrestrict <-- Bu kodları onun içine yapıştırıp oyunun kurulu olduğu dosyaya at.

Bu kadar basit bi işlem için koskoca oyunu silmişsin :)

theottomandg

theottomandg

Üye
    Konu Sahibi
Zaten o dosya var hattta videosunu sen atmistin ben oyunda evler gozukmuyordu onu yaptim duzeldi oyuna girmiyo onla ilgisi yokkiAma verdigin kodlar farkli o yuzden ise yarayabilir bilmiyorum ancak onceki dosyanin icinemi yapacam bunu

Otroligt

Otroligt

Üye
Zaten o dosya var hattta videosunu sen atmistin ben oyunda evler gozukmuyordu onu yaptim duzeldi oyuna girmiyo onla ilgisi yokkiAma verdigin kodlar farkli o yuzden ise yarayabilir bilmiyorum ancak onceki dosyanin icinemi yapacam bunu
Dediğimi aynen yap. Metin belgesi oluştur içine onları kopyalayıp oyunun oldugu dosyaya yapıştır.

theottomandg

theottomandg

Üye
    Konu Sahibi
Onceki metinin icine yapistirsam olmazmi cunku yeni acarsam oburu gider ozaman ekran sorunu olur.