Gta 4 Kasma Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
    Konu Sahibi
Gta 4 Kasma Sorunu
Arkadaşlar eskiden gta 4 hiç kasmazdı şimdi ne olduysa oldu oyunu en fazla 2,3 dk normal oynuyorum sonra bi takılmaya başlıyor bi süre gidiyor sonra tekrar normal vb. gidiyor

Ekran Kartım : Ati Radeon HD 5600

Gta 4ün grafiklerini low ' a aldım grafik kullanımı 350mb ye düştü

Gamebooster falan kullanıyorum sonuç aynı

Ne yapmalıyım ?

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada kasmalar 1.0.3.0 patchini yükledikten sonra başladı

recepnas

Üye
arkadaslar bende yuklu gta 4 ama acıyorum play butonu gelıyor play e basıyorum socıal club tv dıyor okeylıyorum gene acmıyor bana bı yardımcı olun lütfen

Master_sezer

Master_sezer

Üye
Sil tekrar kur

[H]ouse

[H]ouse

Üye
İşletim Sistemin Nedir Acaba?

teaports

teaports

Üye
Benim İşletim sistemim : Intel Core 2 Duo CPU E4500 2.21 Ghz 4 GB ( 667 Mhz ) ram ekran kartı : 1 GB DDR3 256 Bit ( Win 7 Ultimate (64 bit)) Benim bilgisayarımda GTA 4 Kasarmı acaba bende bu oyunu çok sevıyorum ama nasıl işletim sistemi En son ayarlarında kasmadan oynuyabılırmıyım acaba ???

BBAAHHRRİİ

BBAAHHRRİİ

Üye
BEYLER BENDE BU OYUNUN HASTASIYIM FAKAT DEDİGİNİZ GİBİ AŞIRI KASMA VARDI İLERİ DOĞRU 1.0.1.7 PACK ÇIKTI KURDUM VE UNUTMADAN OLARAK RAZORUN KRAKINI (SİSTEM İZİN VERMEDIGI ICIN BÖYLE YAZDIM) KULLANIN INANIN HIC BIR SIKINTI OLMADAN OYNAYACAKSINIZ

SİSTEM ÖZELLIKLERIM
-İNTEL CORE İ7 1.60 GHz İŞLEMCİ 9 MB CACHE (ONBELLEK)
- 8 GB DDR 3 1033 MGHz RAM
- 2 GB NVİDİA GFORCE 330 M EKRAN KARTI
- WİNDOWS 7 (64BİT) :yuru
-640 HDD 7400 RPM

teaports

teaports

Üye
Arkadaşlar ben sistemimi degiştiriyorum, degiştirme nedenim ise PC de GTA IV az da olsa Kasıyor

Intel Core 2 Duo E4500 2.20 Ghz 4 GB Ram ve üzerindeki ekran kartı ise Nvıdıa Geforce 210 (1GB DDR3 128 Bit)

Bu sistemden daha iyi bir performans olarak

Bu sistemi Toplamayı düşünüyorum :

Asus marka P8P67 PRO DDR3 2200 Mhz S+GL+16x 1155p model ana kart ve ana karta İntel core i5 (3 ghz veya üzeri) işlemci kullanacam, ekran kartı olarakta ( 1 tane ) MSI R6850 Cyclone 1 GD5 (1 GB 256 Bit) PCI-E x16 '' ne dersiniz sistem nasıl ???

mehmetkabaoglu

mehmetkabaoglu

Üye
:good::good::good:
Arkadaşlar ben sistemimi degiştiriyorum, degiştirme nedenim ise PC de GTA IV az da olsa Kasıyor

Intel Core 2 Duo E4500 2.20 Ghz 4 GB Ram ve üzerindeki ekran kartı ise Nvıdıa Geforce 210 (1GB DDR3 128 Bit)

Bu sistemden daha iyi bir performans olarak

Bu sistemi Toplamayı düşünüyorum :

Asus marka P8P67 PRO DDR3 2200 Mhz S+GL+16x 1155p model ana kart ve ana karta İntel core i5 (3 ghz veya üzeri) işlemci kullanacam, ekran kartı olarakta ( 1 tane ) MSI R6850 Cyclone 1 GD5 (1 GB 256 Bit) PCI-E x16 '' ne dersiniz sistem nasıl ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...