Gsm internet hızı 3 megabit olmalı

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
imza kampanyasına desteklerinizi bekliyoruk forum da üye arkadaslar bir imza atın yeter btk dikkate alır eğer yeterince imza toplarsak maxicep forum farkıyla bu kota sorunu mobil internet te kalkacak destekleyin ve yardım edin facebook vb sitelerde paylasın destek artsın ve en büyük imza kampanyasına dönüşsün .hepimiz bu kota hesabı yapmaktan kurtulmak için btk ya imza kampanyası baslattık yeterki destekleyin
Suan bile kampanyaya katılım cok az

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

murat.122a

murat.122a

Üye

Bura dan bir imza atın kampanya ya destek verin

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Kampanyaya desteklerunızi bekliyorum

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Kampanya ya desteklerinizi bekliyorum

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
4g den önce 1 mbit te razıydım lakin bu sefer sınırsız paketler kalktı. En az 7 mbit akk gelmeli bence. Çünkü 3g vaatleri 42mbit iken 4g ile 150 ile 300 mbiti buldu hep palavra hep sömürü bence kanımızı yutmadan bize mbit yok ben akk 96 kbs bu 8 e bölünür. 7 mbit gelse 800 küsür kbs 200 kullanımda bile müthiş olur

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
4g den önce 1 mbit te razıydım lakin bu sefer sınırsız paketler kalktı. En az 7 mbit akk gelmeli bence. Çünkü 3g vaatleri 42mbit iken 4g ile 150 ile 300 mbiti buldu hep palavra hep sömürü bence kanımızı yutmadan bize mbit yok ben akk 96 kbs bu 8 e bölünür. 7 mbit gelse 800 küsür kbs 200 kullanımda bile müthiş olur

m2 note cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Verseler guzel olur

murat.122a

murat.122a

Üye

Mobil internet de özgürce video izlemek ve oyunlar için gerçek sınırsız internet için kampanyamıza destek verin 4.5G alt yapısı yeterince var olduğunda kotalar artırılacak olsada yetmez kota hesabı yapmadan özgürce internet için kampanyamıza destek verin 18 ağustos 2016 günü akk düzenlemesi yapılacak btk ya sesimizi duyurursak sabit interneti 6mbps ye çıkarırlar mobil internet 1mgabit olsa çok iyi olacak

murat.122a

murat.122a

Üye
Mobil internet de akk sonrası neden 3 mgabit ;2009 dan önce edge (2g)ile mobil internet çok yavastı 2009 da 3g ile birlikte interner hızı 7.2mbitleri ve sonraları 63mgabit lere kadar imkan sağlandı ,vodafone 2010 yılında cepnet paketleri çıkararak akk sonrası 96 kilobit hızla sınırsız internet sundu avea ve turkcell de 2012 yılında onlarda buna benzer sınırsız internet paketleri verdiler ne olduda 4.5g ye geçince turkcell sınırsız internet paketlerini yeni abone alımına kapatdılar bazı siteler de iddaya göre btk mobil internet de akk sonrası hızı 1mgabit e çıkaracağı iddasi .
2010 yılında turkiye de baz istasyonu 40 bin di simdi 130 bin yani 4.5g nin avantajıyla çok rahat sınırsız internet hizmeti verebilirler 1mgabit ile 3mgabit verebilirler bunun için kampanyamıza destek verin

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Herkes kampanyaya destek verirse guzel olur

murat.122a

murat.122a

Üye
fiber alt yapısı için büyük şirketler ortak sirket kurdular Alt yapı çok güçlenecek .kampanyamıza destek verin neden;mobil internet sabit internet kadar önemli bunun için kota hesabı yapmadan özgür mobil internet için kampanyamıza destek verin

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Bu sene olmasada seneye akk siz mobil internet olmalı

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
fiber alt yapısı için büyük şirketler ortak sirket kurdular Alt yapı çok güçlenecek .kampanyamıza destek verin neden;mobil internet sabit internet kadar önemli bunun için kota hesabı yapmadan özgür mobil internet için kampanyamıza destek verin
Artık mobil internet sabit internetten daha onemli olmaya başladı herkes her yerden internet girmek isyor ve 2020 de turkiyenin yuzde 90 da 4.5g baz istasyonları olacaktır 2026 yada 2029 da 2g ve 3g baz istasyonları kaldırılıyor diye biliyorum 3g olmasada 2g kaldırırlar ama boyle giderse kimse pek birsey yapmaz alt yapı için

• Beğen
Tepkiler: murat.122a
murat.122a

murat.122a

Üye
Hepberaber özgür mobil internet için heryerden kota hesabı yapmadan video izlemek ve youtube de takılmak için sınırsız mobil internet çok önemli .bir dakikanızı ayırarak kampanyamıza destek verin okuyan herkes kampanyamıza destek verin ve büyüyelim avrupada yasayan arkadaslar ordaki sınırsız ve limitsiz mobil internet den burada bilgi verirse iyi olur fiber demek limitsiz internet demek fiber alt yapısı 2 sene içinde çok güçlenecek inanın 4.5G yeterince yaygınlasınca sınırsız mobil internet çok rahat verilebilecek biz yeterki isteyelim Ağustos 18 de btk akk yi düzenleyecek ,ve ortak fiber alt yapısi kurulacak heryerde fiber olacak bu da alt yapı kuvvetlenecek demek siz destek verin kampanyamıza
Uzun lafın kısası, teknoloji gelişiyorsa, yeniler
eskilerin yerini alıyorsa vatandaşlar bunun için
fark ödememeli. Eğer operatörler bu mantıkla
hareket ederse, 4.5G ile birlikte Türkiye'deki internet kullanıcılarının kota illetinden
kurtulmaları da mümkün gözüküyor.
Kotasız mobil internet ihtiyacı var limitsiz mobil internet avrupa da varsa neden biz de olmasın 4.5g yi rahat kullanmak için

paxera

paxera

Üye
Bir zamanlar (2011 fala) vodafonda günlük haftalık aylık internet paketleri vardı diyelim 100 mb 3g hızındaydı böyle bişey 100 mb aşınca süresi boyunca (günlük haftalık aylık) geriye kalan zamanda edge hızında (saniyede 16 kb mı ne öyle bişey) sınırsız kullanım veriyordu

neyse işte o zamanlarda otobüste duyduğum şey biri diğerine "telefonu bilgisayara bağlıyorum akşamdan sabaha kadar sömürüyorum" böyle bişey diyordu yani 16kb için bunu yapan 3mbps(200-300 kb) için neler yapmaz

murat.122a

murat.122a

Üye
limitsiz kullanım günümüz teknolojısi için gerekli bir şey 4.5 G ye geçisler 175 mgabit hızları buldu 4.5 G li sebekeler 600 mgabit kapasitesi var ileride hızlar 300 mgabit i görecek 3 megabit çok değil unutmayın 2010 yılında 3G 7.2 megabit hız verirken 96 kilobit sınırsız veren 4.5G le çok rahat verir 4.5 g paketetine versin yeter

AHMED...

AHMED...

Üye
Kampanyaya katıldım Hasan kardeşim destekleyen arkadaşlar da sosyal ağlarından paylaşım yaparsa çok daha iyi olur destek lütfen

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Katılan herkes cok tesekkur ederim

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Destek olup paylaşalım herkes bir imza atsa yeterli olur

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi