Gsm internet hızı 3 megabit olmalı

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Gsm internet hızı 3 megabit olmalı
Arkadaşlar ben yeni bir kampanya başlattım internet hızımız 3 megabit olmalı desteklerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Sony Xperia M4 aqua Tapatalk ile gönderildi

Son düzenleme:

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Rüyamızdamı :D

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi

Suan 2 destek yorumu geldi

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
murat.122a

murat.122a

Üye
kampanya ya okuyan herkes katılsın nekadar çok katılım olursa sansımız okadar çok olur neden mobil internet te hız düşümü paketlerde internet hızı 3 megabit olmasın inanın yaparlar siz sadece destek verin ve bu kampanyayı binlerce kisiye ulastıralım ve binlerce katılım olursa hepimiz için hayırlı olur okuyan herkes destek vermeli imza atın yukarda link ten haydi gerçek sınırsız mobil internete ,yeter söz milletin deyip atın imzayı hızı biz belirleyelim at bir imza gelsin gerçek sınırsız mobil internet

• Beğen
Tepkiler: phasan
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
kampanya ya okuyan herkes katılsın nekadar çok katılım olursa sansımız okadar çok olur neden mobil internet te hız düşümü paketlerde internet hızı 3 megabit olmasın inanın yaparlar siz sadece destek verin ve bu kampanyayı binlerce kisiye ulastıralım ve binlerce katılım olursa hepimiz için hayırlı olur okuyan herkes destek vermeli imza atın yukarda link ten haydi gerçek sınırsız mobil internete ,yeter söz milletin deyip atın imzayı hızı biz belirleyelim at bir imza gelsin gerçek sınırsız mobil internet
Cok haklısın en az 3 olmalı internet hızı

• Beğen
Tepkiler: murat.122a
murat.122a

murat.122a

Üye
maxicep olarak kampanyaya destek verelim herkes imza atsın

• Beğen
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
maxicep olarak kampanyaya destek verelim herkes imza atsın
lütfen biraz destek olalım arkadaşlar cok az destek var suan

kampanyayı imzalayanlar yorumda yazarsa cok guzel olur
arkadaşlar imza kampanyasını guncelledim eksik bilgiler varsa soylersenız eklerım kampanyamız etkili olsun

murat.122a

murat.122a

Üye
Bilgi : Mobil sınırsız internet akk hızı.3 megabit
olmalı

• Beğen
murat.122a

murat.122a

Üye
Kampanyaya desteklerinizi bekliyoruk hızla çoğalacağız ve btk kampanyamıza olumlu yanıt verecek lütfen herkes bu kampanyayı paylassın forum vb sitelerde

• Beğen
KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
E-Mail Yazınca Ne Olacak Haber Vs. Mailler İstemiyorum Katılacam Ama.. :allalla:

murat.122a

murat.122a

Üye
imza kampanyamıza lütfen destek verin mobil internet te sınırsız 3 megabit internet kota sorununu çözecek özgürce kota sorunu olmadan megabayt gigabayt hesabı yapmadan özgürce internete girebilecik telefondan tabletten vb eğer sınırsız mobil internetin adil kullanımdan sonra internet hızını 3megabit yaparsa btk bunun için imza kampanyamıza destek verin gergün kampanyamız a katılım artıyor yeterli sayıya desteklerinizle ulasacağız okuyanlar bu kampanyaya destek verin ve bu kampanyayı reklamını yaparak binlerce imza toplayalım ve gerçek sınırsız internete temel atalim yeterki bir imza atın yeter söz milletin artık artık mobil internet te kota hesabı yapmadan interne te girmemiz gerekiyor saten Avea bir tarifesinde avea prime de akn den sonra 256 kilobit i 2012 yılında verdi simdi alt yapı 4.5g ile güclendi 3 megabıt verirler
kampanyamıza desteklerinizi bekliyoruk mobil internet te kota sorunu kalkacak desteklerinizle atın bir imza

• Beğen
murat.122a

murat.122a

Üye
Desteklerinizi bekliyoruk

• Beğen
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Pek destek yok inanan yok bu yuzden bize 3 mps zor

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi

murat.122a

murat.122a

Üye
imza kampanyasına desteklerinizi bekliyoruk forum da üye arkadaslar bir imza atın yeter btk dikkate alır eğer yeterince imza toplarsak maxicep forum farkıyla bu kota sorunu mobil internet te kalkacak destekleyin ve yardım edin facebook vb sitelerde paylasın destek artsın ve en büyük imza kampanyasına dönüşsün .hepimiz bu kota hesabı yapmaktan kurtulmak için btk ya imza kampanyası baslattık yeterki destekleyin

triss

Üye
AKK meselesi sıkıntı ya!en iyisi bu sıkıntıyı ortadan kaldırmakta.turkc*** 1 kbps ile dalga geçmeseydi ve bi kaç mb için bi sürü paramı sömürmeseydi,bunu yapmazdım.hunde,hız yükseltmemek için diğer kullanıcıların hizmeti düşecek diye bunu ileri sürüyor.gerçek bi sebep değil,üstelik şimdi 4g kullanıcılar var.gerçekten 3 mbps bana,herkese yeterdi,keşke 3 mbps yapsalar ama buna milyonların itiraz etmesi gerek binler bile yetmez s*klemezler bile kullanıcıları.screenshootlar gerçekleri yansıtıyor.

Üst Alt